İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Protein Tozu
  4.  › 
  5. Supplementler
Protein Tozu

Supplementler Protein Tozu

Devamını oku »
17 ürün listeleniyor.

Supplementler Protein Tozu Çeşitleri 

Dünyaca ünlü, güvenilir tedarikçilerinden temin edilen üstün kalite ham maddeler içeriğe sahip Supplementler protein tozu çeşitleri, antrenman sonrasında vücudun ihtiyacı olan protein desteğini sağlar. Orta ve ileri seviyede spor yapan kişilerle, profesyonel sporcuların tercihi whey protein tozu çeşitlerinde servis başına 23 gr üstün kaliteli protein sunar.

Tüm whey protein çeşitlerinde, %100 peynir altı suyu konsantresinden oluşan, kalitesi dünyaca kabul gören Volac marka whey protein kaynağı içerir. Supplementler Whey Protein aynı zamanda glutamin ve BCAA öncüsü sporcuların ihtiyaç duyduğu zengin bileşenlerin yer aldığı etkili bir formüle sahiptir.

500 gramlık ve 30 gramlık paketlerde hazırlanan tek kullanımlık saşe formundaki çeşitlerin yanı sıra, 1000 ve 2000 gramlık daha büyük ambalajlarda da sunulur.

Her damak tadına uygun lezzet seçenekleri için hazırlana Supplementler protein tozları çilek, çikolata, muz, mocha, kurabiye aromalarıyla keyifli bir tüketim sağlar. Su veya süt ile karıştırılarak pratik bir şekilde hazırlanabilen bu ürünler, pişirilen pek çok tarife de entegre edilebilir.

Supplementler Protein Tozu Fiyatları 

Supplementler protein tozu fiyatları, içerdiği protein miktarına ve servis sayısına göre değişkenlik gösterir. Hesaplı ve güvenli alışverişin adresi Supplementler.com online mağazasında yer alan Supplementler etiketli protein tozu çeşitlerini detaylı olarak inceleyebilir, vücudunun ve spor rutininin ihtiyacı olan protein tozuna kolaylıkla karar verebilirsin. Supplement güvencesiyle üretilen L-carnitine shot, BCAA, protein gofret ve shaker gibi sporcuların ihtiyacı olan pek çok ürünle kombine edilmiş bundle paketleri de bulabileceğin Supplementler.com adresinde, tüm ürünleri avantajlı fiyatlarla satin alabilirsin.

*26.01.2017 tarihli ve 29960 sayılı mükerrer Resmî Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

 

Kaynaklar:  

1. “Protein – Which is Best?”, Journal of Sports & Medicine, 2004 

2. “Protein Supplementation in Sport: Source, Timing, and Intended Benefits”, Curr. Nutr. Rep., 2019

3.   Influence of the protein digestion rate on protein turnover in young and elderly subjects. The Journal of Nutrition, 2002

4. “Protein Recommendations for Weight Loss in Elite Athletes: A Focus on Body Composition and Performance”, Int. J Sport Nutr. Exerc. Metab., 2018

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top