İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Multipower
Tüm Ürünler

Multipower

Devamını oku »
22 ürün listeleniyor.

Multipower Hakkında Kısa Bilgiler

MULTIPOWER 1997’de kurulmuştur. Kurulduğu günden beri sizler için sürekli teknolojisini geliştirerek yeniliklere öncü olmaktadır. FC Schalke 04 gibi önemli takımlara danışıp ürün geliştiren Multipower, 400’e yakın ürün içeren bir yelpazeye sahiptir. Multipower, 2006 yılından beri Olympic Center 'ın resmi partneridir.

Multipower Ürün Çeşitliliği

Multipower ürünleri Sportsfood ve Pro olarak 2 farklı seriye ayrılırlar. Sportsfood serisi daha çok kas ve dayanıklılık sporlarıyla ilgilenen kişiler için üretilmiştir. Ürünlerin büyük çoğunluğu vitamin takviyesi içerkemktedir. Multipower Pro ise vücut geliştiriciler, fitness ile ilgilenen asıl amacı kas geliştirmek olan sporculara hitap etmektedir. 

Multipower’ın geniş ürün yelpazesi her branştan sporculara hitap edebiliyor. Bisiklet, ironman, triatlon vb. dayanklılık sporlarında Multipower Multicarbo Gel, fitness ve performans sporlarında Sportsfood, vücut geliştirme sporlarında Multipower Pro serisi ile hizmetini geniş kitlelere yaymaktadır.

Multipower SportsFood: Bu kategorinin altında yüksek miktarda protein içeren ürün bulmak mümkündür. Multipower Whey Protein Tozu, Protein barları gibi değişik protein takviyeleri vardır. Bu seride Amino Asit, Karbonhidrat Takviyesi, L-Karnitin, Vitamin ve Mineraller ve Performans Arttırıcıları gibi ürün grupları da bulunmaktadır.

Multipower Pro: Bu ürün gurubundaki sporcular için özel üretilmiş ürünler arasında protein, amino asitler, karbonhidratlar, performans arttırıcılar ve özel takviyeler bulunmaktadır. Pro serisinin yelpazesinde protein oranı daha yüksek ve daha çok amino asit ağırlıklı ürünler bulabilirsiniz.

Multipower Öne Çıkan Ürünleri

Multipower’da öne çıkan ürünler arasında üstün kaliteli Alman ham maddesi ile Multipower %100 Whey Protein Tozu bulunmaktadır. Multipower %100 Whey Protein Tozu  yüksek BCAA oranı, kolay karışması, tadı ve %75 whey protein oranı ile öne çıkmaktadır. Multipower Formula 80 Evo ise %80 oranında protein içerir ve yüksek orandaki proteini 4 farklı kaynaktan alır. Multipower Formula 80 Evo’nun aynı zamanda zengin vitamin ve mineral içeriği vardır.

Multipower Nerede Üretiliyor?

Multipower ürünleri Almanya’da bulunan modern ve yüksek standartlardaki üretim tesislerinde üretilmektedir. Ar-Ge departmanları Hamburg’daki şirket merkezinde olup, üretim tesisleri de şirket merkezinin çok yakınında bulunmaktadır.

Kalite Sertifikaları

Multipower ürünleri DIN ISO 9001: 2000 sertifikalı ve HACCP sistemine göre üretilmektedir. Helal Gıda sertifikası bulunmaktadır. Ayrıca Multipower’ın DQS yüksek kalite standartları sertifikası bulunmaktadır. Ürünleri düzenli olarak dünyanın en önemli spor okulu olan Köln Spor Akademisi tarafından kontrol edilmektedir. Multipower ürünlerinde kullanılan ham maddeler en yüksek standartlarda elde edilmektedir. Hormonel, doping maddesi veya uyuşturucu içeren maddeler Alman yasalarınca da kesinlikle yasak olması sebebiyle, ürünlerimizin bu maddeleri içermesi imkansızdır. Multipower, bugün Avrupa'daki en elit sporcuların tercihidir. Multipower, 2006 yılından beri Olympic Center 'ın resmi partneridir.

Sponsorları

Multipower, farklı alanlardaki spor takımları ve sporculara sponsordur. Multipower, Gaziantepspor ve FC Schalke 04 futbol takımlarına sponsor olmuştur. Aynı zamanda Eneko Lianos adlı Avrupa Ironman Şampiyonuna da sponsor olmuştur. Multipower, bugün Avrupa'da en elit sporcuların tercihidir.

Multipower Türkiye ve Supplementler.com

Multipower ürünleri, Multipower Türkiye ithalatçı firması tarafından T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın kontrolünde, Almanya'dan ithal edilmektedir. Hiçbir şekilde domuz yağı ve içeriği yoktur ve Helal Gıda sertifikalıdır. Ürünlerimizde sporcularımızı tehlikeye atacak doping maddesi bulunmamaktadır. Tüm ürünler Alman Sağlık Bakanlığı tarafından belgelidir.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top