İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Performans ve Güç
  4.  › 
  5. Enerji ve Dayanıklılık
Enerji ve Dayanıklılık

Enerji ve Dayanıklılık

Devamını oku »
14 ürün listeleniyor.

Enerji ve Dayanıklılık Ürünleri Ne İşe Yarar?

Özellikle vücut geliştirme sporu yapan ve ağırlık antrenmanları yoluyla fitness seviyesini geliştirmeye çalışan kişilerin tercih ettiği, antrenmanlarında maksimum verimi gösterebilmelerine katkıda bulunacak sporcu gıdalarıdır. Enerji ve dayanıklılığın antrenman boyunca devam etmesine yardımcı olacak olan bir pre-workout takviyesi sayesinde kendinizi hem zihinsel hem de fiziksel olarak antrenmana hazırlayabilirsiniz.

İyi bir zihin-kas iletişimi, antrenmanlarınızdan alınacak verimi de arttıracaktır. Örneğin voleybol ve basketbol gibi temposu yüksek olan spor dallarında rakibinize karşı her zaman tetikte olmalısınız. Bu tür spor dallarında zıplama, atlama ve sıçrayışlar yoğun bir şekilde oyuna dahil olur ve patlayıcı güç de bu esnada devreye girmektedir. Ağırlık antrenmanlarında da enerji ve dayanıklılığınız için antrenman öncesi kullandığınız pre-workout ürünler önemli bir işlev görmektedir. Zihnen sizi zinde ve uyanık tutacak bu ürünlerle daha verimli antrenmanlar çıkarırsınız. 

Bunun yanında kondisyon gerektiren bisiklet ve koşu gibi sporları yapanlar için de enerji artmasına yardımcı ve dayanıklılığı destekleyen takviyelerin kullanılması önerilmektedir.

Enerji ve Dayanıklılık Destekleyici Takviyeler Hangileridir?

İçeriği değişmekle birlikte enerji ve dayanıklılığı destekleyen takviyelerin içeriğinde yaygın olarak kreatin ve kafein bulunmaktadır. Kafein vücut içerisinde uzun süre dolaşımda durabilir. Yan etkileri genelde azdır. Kreatin ise yüksek yoğunluklu aktivitelerde dayanıklılığınızın artmasına yardımcı olur. Patlayıcı kuvvet üzerinde de olumlu etkileri olduğu bilinmektedir.

Enerji ve dayanıklılığın artmasına yardımcı olan takviyeler hem toz hem de sıvı formda olabilmektedirler.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top