İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Yağ Yakmak
Tüm Ürünler

Yağ Yakmak

Devamını oku »
40 ürün listeleniyor.

Yağ Yakımını Etkileyen Faktörler

Genel sağlığınızı iyileştirmek, zayıflamak ve fazla yağları yakmak bazen zor olabilir. Diyet ve egzersize ek olarak, diğer birçok faktör kilo ve yağ kaybını etkileyebilir. Neyse ki, hızlı ve kolay bir şekilde yağ yakmayı artırmak için atabileceğiniz birçok basit adım vardır.

Yüksek yoğunlukta egzersiz yaptığınızda, toplam kalori yakma oranınız artar ancak düşük ila orta yoğunlukta egzersiz yaparken vücudunuz yağ depolarını daha verimli şekilde yakar. Koşu bandı ve bisiklet gibi pek çok spor salonu ekipmanı, vücudunuzun yağ ve karbonhidrat depolarını neredeyse eşit oranda kullanarak enerji dönüşümü sağlar. Yoğunluk arttıkça, vücudunuz çoğunlukla hızlı enerji için kolayca erişilen karbonhidratlara (glikojen) yönelir.

Kas Kütlesi ve Yağ Yakımı

Yağ yakmak söz konusu olduğunda, vücut kompozisyonu büyük fark yaratır. Kaslar, dinlendikleri zamanlarda bile yağlı bölgelerden çok daha fazla kalori yakar. Yani ne kadar fazla kas kütlesi kazanırsanız o kadar iyi sonuçlar alırsınız. Kas kütlenizi artırdığınız zaman hem daha fit bir görünüme kavuşursunuz hem de formunuzu uzun süre korumanız mümkün olur. Eşsiz bir vücut kompozisyonu dengesi, daha az yağ ve daha fazla kasa doğru değişim ile sağlanır, bu dengeyi korumak kilo kontrolünde süreklilik de sağlar.

Yağ Yakımı Nasıl Gerçekleşir?

Yağ yakımının nasıl gerçekleştiğini anlamak, vücudunuzu hedeflediğiniz görünüme ulaştırmak için çok önemlidir.

Vücut, yağı şu şekilde kullanır: Yağ, makul miktarlarda, vitamin emilimini destekler ve hormonların üretilmesine yardımcı olur, ancak çok fazla tüketildiğinde, vücudun onu depolamaktan başka yapabileceği pek bir şey kalmaz. 1 gram yağın 9 kalori olduğunu düşünürsek, bu sürecin ciddi sonuçları olabilir.

Yağ yakmak için sadece yemenizin sakıncalı olduğu veya kaçınmanız gereken gıdalara odaklanmamanız gerekir. Metabolizmanızın hızlı çalışmasını sağlamak yağ yakma olasılığınızı artırır. Metabolizmanızı harekete geçiren ve hızlandıran birçok besin vardır. Örneğin yulaf ezmesi, fındık, avokado, zeytinyağı, yağlı balıklar, yumurta, baharatlar ve greyfurt bunlardandır. Ayrıca sporcular yağ yakımı hedefleri için L-Carnitine, CLA ve kafein gıda takviyelerini de sıklıkla tercih ederler.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top