İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Protein Tozu
  4.  › 
  5. Et Proteini
Et Proteini

Et Proteini

Devamını oku »
Nutrend Beef Protein 900 Gr Et Proteini
Nutrend
Musclemeds Carnivor Protein 1816 Gr İzole Protein
Musclemeds
Musclemeds Carnivor Protein 1044 Gr İzole Protein
Musclemeds

Et Proteinin Faydası Nedir? 

Kas inşa etmek ve vücut geliştirme konusunda protein kaynağı arayanlar için kırmızı et en önemli hayvansal protein kaynaklarındandır. Et protein tozu kırmızı etin işlenmesi neticesinde elde edilmektedir. İşlenme sırasında da et içerisindeki yağ, kolestrol ve faydalı olmayan besinler ayrıştırılmaktadır. Bu sayede kırmızı etten alınması gereken protein ihtiyacının karşılanmasına destek olurken, gereksiz ve zararlı olabilecek besin maddelerinin de tüketilmemesine olanak verir. 

Kırmızı etten alınan protein, kas geliştirme konusunda en önemli besin maddelerinden birisidir. Kırmızı et tüketilerek et proteini ihtiyacı elbette karşılanabilir. Fakat sporcular için gereken protein miktarının karşılanabilmesi için tüketilmesi gereken kırmızı et miktarı kişinin bünyesinde olumsuz bazı etkiler yaratabilecek kadar çoktur. Bu nedenle kırmızı etten alınacak protein ihtiyacının karşılanabilmesi üzere et protein tozu ideal bir alternatiftir.

Et Protein Tozu Zararlı Mı?

Et protein tozu kırmızı etin işlenmesi ile elde edilen bir protein tozudur. Kırmızı et yiyerek aldığınız protein ile et protein tozu tüketerek aldığınız protein aynıdır. Üstelik yağ ve kolestrol gibi gereksiz ve zararlı olabilecek besin maddelerinden ayrıştırılmıştır. Tüm bunlar göz önüne alındığında rahatlıkla söylenebilir ki, et protein tozu tüketmenin zararlı bir yanı bulunmamaktadır. Satışı yapılan tüm et protein tozları T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın onayına ve iznine tabi olarak satılmaktadır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top