İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

%100 Orijinal Ürünler

Supplementler.com olarak faaliyete geçtigimiz 2006 yılından beri Türk tüketicilerini dünyanın önde gelen markaları ile buluşturmaktayız. Ürünlerin orijinal olmasının önemini bildiğimiz için tüm ürünlerimizi markaların ana distribütörlerinden veya üreticilerden direkt aracısız olarak tedarik edilmekteyiz. Supplementler.com satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin ana bayisidir.

Sattığımız ilgili ürünlerin üstünde T. C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları vardır. Buna ilave olarak üretici firmanın ürüne dair barkod ve lot numaraları da aksesuar grubu ürünler hariç her üründe yer almaktadır.

İnternet sitemizde ve mağazalarımızda satılan tüm ürünlerin orijinalliği Supplementler.com garantisi altındadır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top