İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Fitness Aksesuarları
  4.  › 
  5. Spor Çanta
Spor Çanta

Spor Çanta

Devamını oku »

Spor Çanta Modelleri

Spor çantalarda tercih edilen önemli özellik, sağlamlık ve dayanıklılıktır. Spor yaparken kullanılacak olan malzemeler, normal spor çantaların taşıyacağı ağırlığın üstüne çıkabilmektedir. Kaliteli ve sağlam bir spor çanta bu ağırlığı dengeli ve rahat şekilde taşımayı kolaylaştırmaktadır.

Spor çantalar, tasarımlarına göre askılı spor çantalar, sırt çantaları, postacı çantaları ve omuz çantaları olarak kategorilendirilmektedir. Antrenman çantası, fitness çantası, yürüyüş çantası, dalış çantası ve av çantası gibi, kullanım amacına göre tasarlanan spor çantaları da bulunmaktadır.

Erkek ve bayan sporcuların, spor yaparken yanlarında bulundurmak isteyecekleri malzemeler farklılık gösterebileceği için spor çantalar, erkek spor çantası ve bayan spor çantası olarak ayrı tasarımlara da sahip olabilmektedir.Genel olarak erkek spor çanta modelleri daha maskülen tasarımlara sahipken bayan spor çanta modelleri daha renkli çizgilere sahiptir.

Spor çantalarının genel olarak su geçirmez özelliğe sahip olması tercih edilmektedir. Böylece yağmurlu hava koşullarında spor salonuna giderken veya açık havada spor aktivitesine girildiğinde  malzemeleri sudan ve nemden koruma özelliğine sahip olurlar.

Spor çantaların yeterli genişlikte olmaması, eksik malzeme taşıma ya da örneğin ayakkabılar için ekstra spor çanta taşıma durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Geniş ve üstten fermuarlı spor çanta modelleri, içerisine ayakkabıları da alacak genişliğe sahip olmakta ve sadece spor salonunda kullanılacak olan ayakkabıların dış ortamın toz ve kirine maruz kalmamasını sağlamaktadır.

Spor Çanta Markaları

Hardline askılı spor çanta kolay kullanım imkanı sağlarken Helly Hensen Duffel Bag fitness çantası çok amaçlı bir üründür. Geniş hacmi ve farklı renk seçenekleriyle hem erkek hem de bayan spor çantası olarak kullanılabilmektedir. Kasguru spor çantaların öne çıkan özelliği ise, özel bölmeleri sayesinde antrenman süresinde kullanılacak olan takviyelerin, besinlerin ve içeceklerin rahatlıkla taşınmasını sağlıyor olmasıdır.

Spor Çanta Fiyatları

Spor çanta fiyatları tasarımları, kullanım amaçları, modelleri ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Antrenmanlarda ve spor yaparken kullanılması amaçlanan spor çantalara hesaplı fiyatlar ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top