İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
Spor Çanta

Spor Çanta

Devamını oku »
Kasguru Matte Black Çanta Spor Çanta
Kasguru
Kasguru Thor Çanta Spor Çanta
Kasguru
Kasguru Apollo Çanta Spor Çanta
Kasguru
Hardline Askılı Çanta Spor Çanta
Hardline
Hardline Spor Çantası Spor Çanta
Hardline
Helly Hansen Classic Duffel Bag 70L Spor Çanta
Helly Hansen

Spor Çanta Modelleri

Spor çantalar, tasarımlarına göre askılı spor çantalar, sırt çantaları, postacı çantaları ve omuz çantaları olarak kategorilendirilmektedir. Antrenman çantası, fitness çantası, yürüyüş çantası, dalış çantası ve av çantası gibi, kullanım amacına göre tasarlanan spor çantaları da bulunmaktadır.

Erkek ve bayan sporcuların, spor yaparken yanlarında bulundurmak isteyecekleri malzemeler farklılık gösterebileceği için spor çantalar, erkek spor çantası ve bayan spor çantası olarak ayrı tasarımlara da sahip olabilmektedir.Genel olarak erkek spor çanta modelleri daha maskülen tasarımlara sahipken bayan spor çanta modelleri daha renkli çizgilere sahiptir.

Spor çantalarının genel olarak su geçirmez özelliğe sahip olması tercih edilmektedir. Böylece yağmurlu hava koşullarında spor salonuna giderken veya açık havada spor aktivitesine girildiğinde  malzemeleri sudan ve nemden koruma özelliğine sahip olurlar.

Spor çantaların yeterli genişlikte olmaması, eksik malzeme taşıma ya da örneğin ayakkabılar için ekstra spor çanta taşıma durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Geniş ve üstten fermuarlı spor çanta modelleri, içerisine ayakkabıları da alacak genişliğe sahip olmakta ve sadece spor salonunda kullanılacak olan ayakkabıların dış ortamın toz ve kirine maruz kalmamasını sağlamaktadır.

Spor Çanta Markaları

Hardline askılı spor çanta kolay kullanım imkânı sağlarken Helly Hensen Duffel Bag fitness çantası çok amaçlı bir üründür. Geniş hacmi ve farklı renk seçenekleriyle hem erkek hem de bayan spor çantası olarak kullanılabilmektedir. Kasguru spor çantaların öne çıkan özelliği ise, özel bölmeleri sayesinde antrenman süresinde kullanılacak olan takviyelerin, besinlerin ve içeceklerin rahatlıkla taşınmasını sağlıyor olmasıdır.

Spor Çanta Fiyatları

Spor çanta fiyatları tasarımları, kullanım amaçları, modelleri ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Atrenmanlarda ve spor yaparken kullanılması amaçlanan spor çantalara hesaplı fiyatlar ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top