İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Reflex Nutrition
Tüm Ürünler

Reflex Nutrition

Devamını oku »

Reflex Nutrition Ürünleri

Marka, Reflex BCAA Intra Fusion, Reflex Native Whey Protein gibi sporcu beslenmesine yardımcı olan ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Reflex protein ürünlerinde soya proteini kullanmamayı tercih etmektedir. Ayrıca marka ürünlerinde kalite seviyesi yüksek mineraller kullanmaktadır. Kalite standartlarına büyük önem veren marka kullanıcılarını bu özelliklere sahip ürünlerle buluşturmaktadır. Reflex ürünleri sadece otla beslenen ineklerden elde edilen peynir altı suyu kullanılarak üretilmektedir. Ürünler, hormon ve antibiyotik içermeyen bir beslenme düzeninde ve çim ile beslenen ineklerin sütünden elde edilen peynir altı suyu proteini kullanılarak imal edilmektedir.

Reflex Nutrition Kalite ve Güvencesi Kapılarını ilk kez 1996 yılında açan firma bu tarihten itibaren, sporcu beslenmesi konusunda birçok yenilik getirerek ilerlemiştir. Bugün, hala besin takviyeleri konusunda çalışmalarını sürdüren firma her zaman daha iyisini yapmayı hedeflemektedir. Reflex, gelecek yıllarda da, spor dünyasına katkıda bulunabilmek için araştırmalarına devam etmeyi planlamaktadır.

Reflex Nutrition tüm süreçleri kontrol edip, kalite standartlarına uygun ürünler üretebilmek için 2012 yılında, kendi tesislerini açmıştır. Böylece üretilen her şey bu tesislerde titiz kriterler doğrultusunda imal edilmektedir. Reflex ürünleri ISO 9001, Helal, Informed-Sport sertifikalarına sahiptir.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top