İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
Tüm Ürünler

Scitec

Devamını oku »
Scitec Creatine Monohydrate 500 Gr Kreatin Monohidrat
Scitec
Scitec Egg Pro 930 Gr Kompleks Protein
Scitec
Scitec Protein Pancake 1036 Gr Kompleks Protein
Scitec
Scitec L-Carnitine 3000 Mg Tek Ampul Karnitin (L-Carnitine)
Scitec
Scitec L-Carnitine 3000 Mg 12 Ampul Karnitin (L-Carnitine)
Scitec
Scitec Amino 5600 200 Tablet Kompleks Amino Asit
Scitec
Scitec Casein Protein 920 Gr Kazein (Süt Proteini)
Scitec

Scitec Hakkında Kısa Bilgiler:

Scitec’in geniş ürün yelpazesinde çeşitli protein tozları ve daha birçok kategorinin farklı ve kaliteli ürünleri bulunmaktadır. Scitec Nutrition ürünleri hiçbir Doping ve Domuz katkı maddesi içermemektedir.

Scitec’in Ürün Çeşitliliği:

Scitec’in en çok ürünün bulunduğu orijinal serisinde, metalik ve renkli paketlemesi ile tanınan ürünler bulunur. BCAA Xpress, Super 7 ve 100% Creatine gibi popüler ürünler mevcuttur.

Scitec’in Öne Çıkan Ürünleri:

Öne çıkan ürünleri arasında 2:1:1 amino asit oranı, %100 saf BCAA üçeriği ve 100 servislik paketi ile BCAA Xpress vardır.

Başka öne çıkan bir ürünü ise Super 7 Protein’dir. Super 7 Protein tozu 7 farklı protein içeriğine sahiptir. Bu sayede ürünü kullandıktan sonra tüm gün vücudunuz protein sindiricektir ancak hemen aldığınız anda Izole ve Konsantre Whey Proteini içeriği sayesinde de hızlı bir kana karışım olacaktır. Super 7 Protein aynı zamanda düşük şeker değeri, ek olarak ilave edilmiş CLA ve ALA sayesinde kendi klasmanında önde bir üründür.

Scitec Nerede Üretiliyor:

Scitec ürünlerinin hepsi Macaristan’da 18,000 m2 lik fabrikalarında üretilmektedir. Scitec dünyadaki en büyük Whey Protein tozu üreticilerindendir. Genel merkezi Amerika’dadır.

Scitec Sponsorları:

Scitec 50’ye yakın vücut geliştirici ve atlete sponsordur. Scitec’in sponsor olduğu vücut geliştiriciler arasında dünyaca ünlü olan ve vücut geliştirmenin en yüksek seviyesi olan Olympia’da yarışan Shawn Rhoden bulunmaktadır. Shawn Rhoden 2012 ve 2014 yıllarında Mr. Olympia da 3. olmuştur, 2012 Arnold Classic Avrupa’da ise birinci seçilmiştir. Scitec sponsorları arasında 2015 Reebok Crossfit Games’de 3. olan Sara Sigmundsdottir bulunmaktadır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top