İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Optimum Nutrition
Tüm Ürünler

Optimum Nutrition

Devamını oku »
36 ürün listeleniyor.

Optimum Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler

Optimum Nutrition (ON) ürünleri 70 farklı ülkede sorunsuz bir şekilde satışa sunulmaktadır. ON “Protein Powder of the Year” ödülünü Gold Standard 100% Whey adlı ünlü protein tozuyla 9 kere kazanmıştır. ON ürünlerini en kaliteli ve son teknolojiyi kullanarak üretir ancak her zaman fiyatının çok pahalı olmamasına özen gösteren bir firmadır.

Glanbia Hakkında Kısa Bilgiler

Glanbia, İrlanda asıllı 32 ülkede operasyonu bulunan, performans besinleri ve içerikleri grubudur. Glanbia sporcu besinleri, peynir, süt ve süt ürünleri ve vitamin & mineral ürünlerinde Pazar öncüsüdür. Spor ürünlerinde Optimum Nutrition, Nutramino, BSN and ABB markaları ile çok büyük bir kitleye hizmet verir. Amerika tek başına en büyük Pazar oranına sahip olmasına rağmen, yakın dönemde yaptıkları açılımlar ile tüm dünyaya servis vermeye çalışmaktadırlar.

Optimum Nutrition’ın Ürün Çeşitliliği

ON sektördeki en geniş ürün yelpazelerinden birine sahiptir. ON ürünlerini kategorilere bölmüştür ve her kategori başka sporcu ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

100% Whey Gold Standard: ON 100% WHEY GOLD STANDARD serisi ile tüketicileri en popüler ürünlerinden bazılarını ulaştırır, 100% WHEY GOLD STANDARD Whey Protein Tozu ürünleri de bu seride yer alır.

Diyet Ürünler(Diet Products): Bu kategoride ON tüketiciye diyet yapmayı kolaylaştıran ürünler ulaştırır. ON’un Thermo Cuts adlı yağ yakıcı ürünleri bu seri altındadır.

Doğal Ürünler (Natural Products): ON doğal ürünler kategorisi ile doğal ürün kullanmaya dikkat eden tüketiciye ulaşır.

Platinum Serisi (Platinum Products): ON en yüksek kaliteli ürünlerinden bazılarını bu seriye yerleştirmiştir. Platinum Hydro Whey adlı kana çok hızlı kanaşan protein tozu bu seride en çok tercih edilenlerden biridir.

Pro Series: ON bu serisi ile ürünlerine olabildiğince en yüksek ve kaliteli besin değerlerini yerleştirmiştir. Pro Series gerçekten vücut geliştirmeyi çok ciddiye alan ve çok yüksek protein ihtiyacı olan kişiler içindir.

Özel Protein (Specialized Protein): ON bu serisi ile Gold Standard Casein ve 100% EGG gibi farklı protein alternatifleri sunmuştur.

Sthrength and Recovery: ON bu serisinde 22 farklı ürün sunmaktadır. ON Sthrength and Recovery serisindeki ürünlerin büyük çoğunluğu amino asit ürünleridir, ancak pre-workout, kreatin, gainer ve çok popüler Amino Energy gibi ürünler de bulunmaktadır.

Vitamins and Minerals: ON bu serisi ile tek bir multivitamin yerine erkekler (Opti-Men) ve bayanlara (Opti-Women) özel vitamin ve mineral karışımları sunuyor.

Optimum Nutrition’ın Öne Çıkan Ürünleri

ON’ın öne çıkan ürünleri arasında kesinlikle Gold Standard Whey Protein Tozu vardır. Gold Standard Whey Protein Tozu Amerika Birleşik Devletleri'nin popüler protein tozlarından biri olarak bilinmektedir. Gold Standard Whey Protein Tozu Mikrofiltre edilmiş Konsantre Whey proteini ve Iyon-degişim Whey protein izolesi'den oluşmaktadır ve bu sayede kana karışım hızı yüksektir.

ON’ın diğer çok pöpüler ürünlerinden birisi ise Amino Energy’dir. Amino Energy pre-workout ile bcaa ürünlerinin birleşimidir ve günlük kafein ile amino asit tüketimi sağlamak ve spor öncesi enerji amacıyla kullanılabilir.

ON’ın bir ilke adım atıp supplementler sektörünü değiştirdiği Gold Standard Casein ürünü sayesinde ilk defa sektöre casein protein opsiyonu sunmuştur.

Optimum Nutrition Nerede Üretiliyor?

ON ürünleri Amerika’da kendi tesislerinde üretilmektedir.

Optimum Nutrition’ın Kalite Sertifikaları

Optimum Nutrition ürünleri HACCP ve CGMPs sertifikalıdır.

ON'un Orijinalliğinden Nasıl Emin Olabilirim?

Supplementler'den aldığınız ON ürünlerinin orijinalliğini, ürün kodunuzu 100% orijinal ürün doğrulama sistemine girerek doğrulayabilirsiniz:

ON Ürün Doğrulama Sistemi.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top