İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Fitness Aksesuarları
  4.  › 
  5. Ağırlık Kemeri
Ağırlık Kemeri

Ağırlık Kemeri

Devamını oku »
15 ürün listeleniyor.

Ağırlık Kemeri Ne İşe Yarar?

Ağırlık kemerleri bel ve sırt kaslarını korumak için tasarlanmış ürünlerdir. Vücut geliştirme yapanların yanı sıra, güç kaldırışları yapan sporcular tarafından da kullanılmaktadır. Özellikle deadlift egzersizi yapan sporcular,artan ağırlık yükünün, bel ve sırt bölgesindeki kaslara yaptığı baskıyı dengelemek ve olası zedelenmelerden korunmak için antrenmanları sırasında ağırlık kemeri kullanırlar.

Ağırlık kemerleri sadece erkek sporcular tarafından değil bayan sporcular tarafından da tercih edilen ürünlerdir. Harbinger bayan ağırlık kemerleri, farklı renk ve beden seçenekleriyle bayan sporcular tarafından tercih edilen ağırlık kemerlerinin başında gelmektedir.

Ağırlık kemerlerinin üretiminde neopren kumaş veya gerçek deri kullanılmaktadır. Dip egzersizi için üretilen ağırlık kemerleri ise ağırlık eklenmesine yardımcı özellikleri sayesinde egzersiz anında direnç artışına da yardımcı olmaktadır.

Ağırlık Kemeri Fiyatları

Ağırlık kemeri fiyatları markaları ve üretiminde kullanılan materyale göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin gerçek deri kullanılarak üretilen ağırlı kemerleri ya da zincir mekanizmasıyla ağırlık plakası takılabilen ağırlık kemerleri fiyatları, standart modellere göre farklı olabilmektedir.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top