İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Amino Asit
  4.  › 
  5. AOL
AOL

AOL

Devamını oku »
7 ürün listeleniyor.

AOL Ürün Çeşitleri

AOL ürünleri piyasada tek başına yer almanın yanı sıra çeşitli mineral ve vitaminleri de içeren formülasyonlarda yer alabilir. Piyasada öne çıkan markaların aromalı ve aromasız AOL ürünlerine supplementler.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

AOL Ürünlerinin Fiyatları

AOL ürünlerinin fiyatları, markadan ürün içeriğinde yer alan diğer bileşenlere ya da gramajına göre farklılık gösterebilir. Farklı fiyat aralıklarında yer alan AOL ürünlerini, supplementler.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

En İyi AOL Markaları

AOL ürünlerinin üretiminde piyasada öne çıkan pek çok marka yer alır. Kingsize Nutrition, Big Joy, Weider ve Hardline gibi markalara ait ürün çeşitleri sporculara farklı seçenekler sunar. Bu markaların özel formlar ile hazırlanan takviyelerini supplementler.com üzerinden kolayca satın alıp tüketebilirsiniz.

 

AOL Kullananların Yorumları

Supplementler.com’un yorumlar bölümünde üyeler ürünler hakkında yorum yapabilmektedir. İlgilendiğiniz AOL ürünün altında yer alan bu kısmı inceleyerek ürün hakkında yapılmış olan yorumları görebilirsiniz.

 

AOL Ürünlerinin Formları

Farklı içeriklerle karşımıza çıkabilen AOL ürünleri, genelde kapsül, tablet ve toz formda yer alır. Aromasız AOL ürünlerinin yanı sıra tropikal meyve gibi farklı aromalara sahip ürün çeşitleri de bulunmaktadır.

Kapsül

Kapsül formdaki AOL takviyeleri koruyucu amacı güden bir dış kabuk içerisinde yer alır. Bahsedilen bu dış kabuk ile vücut sisteminde emilir ve metabolize edilir. Kapsül şeklindeki takviye ürünleri genelde tabletlerden daha hızlı parçalanma eğilimindedir. Tablet formu gibi pratik şekilde besin takviyesi almak isteyen kişiler tarafından tercih edilir.

Tablet

Tablet formdaki AOL takviyeleri katı, sert ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. Yine kapsül formda olduğu gibi pratik bir şekilde tüketilebilir.

Toz

Toz formdaki AOL takviyeleri keyifli bir tüketim sunmak amacıyla farklı aromalarla da zenginleştirilmiştir. Aromasız olarak da yer alan toz formdaki AOL takviyeleri su ile karıştırılarak tüketilebilir.

 

Sıkça Sorulan Sorular


AOL (Arjinin-Ornitin-Lizin) Nedir?

Arjinin, ornitin ve lizin (AOL), insan vücudunda çeşitli roller alabilen amino asitlerdir. Bu konu hakkında bilgi edinmek için AOL (Arjinin-Ornitin-Lizin) Nedir? başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 

AOL Ne İşe Yarar?

Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için AOL (Arjinin-Ornitin-Lizin) Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir? Başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 

AOL Takviyesi Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Güvenilir markalara ait ürünleri seçerken ürünün orijinal olup olmadığı kontrol edilmelidir. Onay ve izin numaraları, ayrıca üretici firmanın ürüne dair barkod ve lot numaraları da dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Almış olduğunuz ürüne ait ambalajın tahrip edilmemiş ve bozulmamış olarak size ulaşmış olması da önemlidir.

 

Kimler AOL Kullanabilir?

AOL takviyelerinin genelde fitness ve spor hayatını benimseyenler tarafından tercih edildiği bilinmektedir. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel doktorunuza danışmanız önerilir.

 

AOL Takviyeleri Hangi Sıklıkta Kullanılmalı?

AOL kullanım sıklığı mevcut yaşantınız, beslenme şekliniz ya da fiziksel durumunuz gibi etmenler nedeniyle farklılık gösterebilir. En iyi karar için doktorunuza danışmanız önerilir.

 

AOL Takviyeleri Nasıl Kullanılmalı?

Her türlü takviyeyi kullanmadan önce uzman görüşü almanızda fayda var. Yaş, kronik rahatsızlıklar gibi etmenler, bu anlamda dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alabilir. Doktorunuzun tavsiyesiyle ne zaman ve nasıl kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Takviye ürünün üzerindeki kullanım bilgileri de bu anlamda size yardımcı olacaktır.

 

AOL Takviyeleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Satın aldığınız AOL takviyesini direkt güneş alan yerlerden uzak tutmanız önerilir. Gıda takviyelerini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Ayrıca AOL takviyesinin üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 

AOL Takviyeleri Nereden Satın Alınır?

AOL takviyeleri fiziksel ve online platformlardan satın alınabilir. Supplementler.com üzerinden ürün içeriklerinin yer aldığı tabloya ulaşarak bilgi edinebilir ya da Supplementler mağazalarındaki alanında uzman satış temsilcileri ile konuşarak içerikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünü supplementler.com üzerinden, üyelere özel imkan ve indirimlerden yararlanarak satın alabilirsiniz.

 

Kaynaklar:

1.      Use of Amino Acids as Growth Hormone-Releasing Agents by Athletes, 2002

2.      Biochemistry, Essential Amino Acids, 2022


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top