İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Supplementler
Tüm Ürünler

Supplementler

Devamını oku »

Supplementler Ürün Çeşitliliği

Supplementler, yılların getirdiği tecrübe ile birlikte sporcular ve protein ihtiyacı olan kişiler için günlük besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri yüksek kalitede üreterek ürün yelpazesi geniştir.

Örneğin, Supplementler Whey Proteini %77 oranında üstün kaliteye sahip whey proteini içerir ve içerdiği proteinin %100’ü ultra filitrasyon teknolojisiyle elde edilen %100 peynir altı suyu konsantresidir. Proteinin saflığını azaltabilecek hiçbir ilave amino asit, uyarıcı veya sentetik etken madde içermemektedir.

Supplementler BCAA 2:1:1, toz formda 2:1:1 lösin, izolösin ve valin amino asitlerini içermektedir. Dikkate değer en önemli özelliği ise fermente edilmiş ham maddeden üretilmesi sayesinde hayvansal bileşen içermediğinden Vegan kullanımına uygun olmasıdır.

Supplementler Glutamine, %100 saf glutamin amino asidi sunan yüksek kaliteli bir sporcu gıdasıdır ve GMP sertifikasına sahip Avrupa’nın en modern tesislerinde üretilir.

Supplementler Micronized Creatine ise 200 mesh mikronize kreatin içerir, bu form, piyasadaki çoğu 80 mesh kreatinlere göre suda çok kolay karışan ve daha hızlı emilim sağlayan farmasötik seviyesinde kaliteye sahip bir hammaddedir.

Sporcu besinlerinin yanında kaliteli ve ilgi çekici tasarımlarla üretilen antrenman tişörtü, atlet, shaker, ölçek seti ve antrenman defteri olan Fitnot gibi, spor müdavimlerinin hayatını kolaylaştıracak birçok özel aksesuar ürünü bulunmaktadır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top