İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Kingsize Nutrition
Tüm Ürünler

Kingsize Nutrition

Devamını oku »
80 ürün listeleniyor.
195 TL
SEPETE EKLE

Kingsize Nutrition Hakkında

Kingsize Nutrition, hedefledikleri noktanın en iyisine ulaşmak isteyen profesyonel sporcular için kaliteli içerik ve güçlü formülasyonlara sahip sporcu gıdalar üretmektir. Kingsize Nutrition; yüksek kar yerine kalite ve performansı gözeten, her şeyden önce ürettiği ürünlerle ses getirmeyi amaçlayan bir markadır. Kingsize Nutrition, sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyen profesyonel sporcuların ve vücut geliştiricilerin besin takviyesi ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunan bir markadır. Sporcuların antrenman hedeflerini bir üst seviyeye taşımasına katkıda bulunmayı amaçlayan Kingsize Nutrition, güçlü formülasyonu ile beslenmeye destek olur.

Kingsize Nutrition sporcu besinleri; sporcuların antrenman öncesi veya sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri takviyeleri içeren bir ürün gamına sahiptir. Amino asit, kreatin, güç ve performans kategorilerinde yer alan ürünleri, içeriği, yüksek servis miktarı ve avantajlı fiyatlarıyla öne çıkar.

Kingsize Nutrition ürünlerinin ham maddeleri dünyanın önde gelen üreticilerinden temin edilmekte olup üretimi Türkiye’de yapılmaktadır. Tüm ürünler; İyi Üretim Uygulaması (GMP), ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS üretim tesislerinde üretilmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sporculara ulaştırmayı amaçlayan Kingsize Nutiriton, her ürün için kendi kategorisindeki en avantajlı ve ulaşılabilir ücretlendirme politikasını uygular.

Kingsize Nutrition Ürünlerinin Formları

Kingsize Nutrition sporcu takviyeleri genelde karşımıza sıvı, toz, tablet ve kapsül formda çıkar. Her formun kendine özgü kullanım avantajları bulunmaktadır. Örneğin; tablet ve kapsül form yutmakta zorluk çekenler sıvı ve toz formları tercih edebilir. Daha pratik kullanımı tercih edenler ise kapsül ve tablet formları tercih edebilir.

Kingsize Nutrition Ürün Çeşitleri

Amino asit, kreatin, sporcu vitaminleri, L-karnitin & CLA, güç ve performans kategorilerinde yer alan ürünlere sahip olan Kingsize Nutrition; sporcuların antrenman hedeflerini bir üst seviyeye taşımasına destek olacak gıda takviyesi çeşitlerini içerir. Su ve diğer içeceklerle karıştırılarak hazırlanabilen Kingsize Nutrition ürünleri, kolay bir tüketim imkânı sunar. Profesyonel sporcuların hedeflerine ulaşmalarını destekleyecek sporcu besinlerini, yüksek servis miktarına sahip avantajlı boylarla kullanıma sunar. 

Sporcuların öncelikli gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulan başlıca ürünlerin özelliklerimi ve içeriklerini inceleyecek olursak…

Amino Asitler

Protein vücudun temel yapı taşlarından biridir. Amino asitler ise proteinlerin yapı taşları olarak bilinir. Kingsize Nutrition amino asit takviyeleri; BCAA, glutamin, arjinin, AOL ve kompleks amino asit gibi çeşitlerden oluşur.

Bitkisel ham maddelerle üretilmiş BCAA ile glutamin tozundan oluşan Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder 1000 Gr, karpuz ve yeşil elma aromalarıyla tüketime sunulur.

Aromasız özelliği ile rahat tüketim yaratan Kingsize Nutrition Arginine Powder 750 Gr, servis başına 500 gram arjinin sunar. HCL formu, normal toz formdaki L-arjinin içeriğine göre daha nötralize PH’a sahiptir. Arjinin HCL aromasızdır; pek çok içecek veya supplement ile karıştırılarak kolayca tüketilebilir.

Kreatin

Kreatin, et ve balıktan elde edilen ve vücut tarafından doğal olarak da üretilen bir bileşendir. Kingsize Nutrition kreatin takviyeleri, toz ve tablet formlarda yer alır. %100 kreatin monohidrat içeren Kingsize Nutrition Creatine Powder 1000 Gr, kolaylıkla suya karışabilme ve vücutta hızlı emilebilme özellikleriyle öne çıkar.

Performans ve Güç

Performans ve güç kategorisinde yer alan Kingsize Nutrition ürünleri; sıvı, toz ve tablet formlarda yer alır. Servis başına 1000 mg sitrülin sunan Kingsize Nutrition Citrulline Malate Powder 500 Gr; %100 saf formda sitrülin içerir. Spor performansını bir üst seviyeye taşımak isteyen sporcular tarafından tercih edilen Kingsize Nutrition Citrulline Malate Powder, aromasız özelliği sayesinde su ve diğer içeceklerle karıştırılarak tüketim kolaylığı yaratır.

İlave katkı maddesi olmaksızın %100 beta alaninden oluşan Kingsize Nutrition Beta Alanine Powder 500 Gr, her serviste 3000 mg gıda takviyesi sağlar.

L-Karnitin ve CLA

Kingsize Nutrition L-karnitin ve CLA ürünleri; sıvı, toz ve kapsül formlarda yer alır. Yüksek miktarda L-Karnitin içeren Kingsize Thermo Carnitine 1000 mL; kafein ve yeşil çay takviyeleriyle zenginleştirilmiş formüle sahiptir.

Sporcu Vitaminleri

Sporcu vitaminleri kategorisinde yer alan Kingsize Nutrition ürünleri; tüketicilere tablet ve toz formlarda sunulur. Kingsize Nutrition Black Guardian; profesyonel sporculara özel olarak tasarlanmış, 9 aktif bileşenden oluşan bir gıda takviyesidir. Bu takviye ürünün içerisinde 625 mg deve dikeni (milk thistle) ekstresi, 500 mg silimarin yer alır. Takviye ürünün formülü; L-sistein, glutatyon, ALA (Alfa Lipoik Asit) ve selenyum ile zenginleştirilmiştir.

Kingsize Nutrition Monster Pak 500 Gr’ın toplam 64 bileşenden oluşan formülünde; A, C, D, E, K ve B grubu vitaminlerinin tamamı yer alır. Potasyum, magnezyum, çinko, krom ve manganez gibi bileşenlerden oluşan bir mineral kompleksine sahiptir.

Fitness Aksesuarları

Kingsize fitness aksesuarları; çanta, havlu, bileklik ve tişört gibi farklı ürün çeşitlerine sahiptir. Spor ve fitness yapanlar için özel olarak tasarlanan fitness giyim ürünleri genel olarak daha esnek ve %100 pamuktan üretilmektedir.

Kingsize Nutrition Ürünlerini Kullananların Yorumları

Kingsize Nutrition gıda takviyelerini ve fitness aksesuarlarını kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünleri satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kingsize Nutrition Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Tablet ve kapsül formdaki takviyeler su ile yutularak tüketilir. Toz formadaki ürünler su ile karıştırılarak tüketilir. Doğru kullanım şekli için öncelikle aldığınız gıda takviyesinin üzerinde yer alan kullanım talimatlarının takip etmelisiniz.

Kimler Kingsize Nutrition Takviyelerini Kullanabilir?

Kingsize Nutrition gıda takviyeleri çoğunlukla fitness ve spor hayatını benimseyenler tarafından tercih edilir. Ancak takviye ürünlerin insanlar üzerindeki etkileri farklılık gösterebilir. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan önce doktora danışılması önerilir.

Kingsize Ürünleri Nasıl Saklanır?

Satın aldığınız gıda takviyesini nemli yerlerden uzak tutmanız tavsiye edilir. Gıda takviyelerini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Ayrıca takviye ürünün üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Kingsize Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Kingsize Nutrition ürünlerine fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Takviye ürünlerin içeriklerinin yer aldığı tabloya ve nasıl kullanılacağına dair bilgiye yine online mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Deneyimli satış temsilcilerinin yer aldığı fiziksel mağazalara giderek de ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına bilgi edinebilirsiniz. Dilediğiniz gıda takviyesini ve fitness aksesuarını, size özel indirim ve fırsatlardan yararlanarak; Supplementler.com üzerinden ya da Supplementler mağazalarından satın alabilirsiniz.


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top