İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Kingsize Nutrition
Tüm Ürünler

Kingsize Nutrition

Devamını oku »
40 ürün listeleniyor.

Kingsize Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler

Kingsize Nutrition, sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyen profesyonel sporcuların ve vücut geliştiricilerin besin takviyesi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak ürünler sunan bir markadır. Sporcuların antrenman verimliliğini bir üst seviyeye taşımasına katkıda bulunmayı amaçlayan Kingsize Nutrition, güçlü formülasyonu ile doğal beslenmeye destek olur.

Kingsize Nutrition sporcu besinleri, sporcuların antrenman öncesi veya sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri takviyeleri içeren bir ürün gamına sahiptir. Amino asit, kreatin, güç ve performans kategorilerinde yer alan ürünleri, güçlü içeriği, yüksek servis miktarı ve avantajlı fiyatlarıyla öne çıkar.

Kingsize Nutrition ürünlerinin ham maddeleri dünyanın önde gelen üreticilerinden temin edilmekte olup üretimi Türkiye’de yapılmaktadır. Tüm ürünler; İyi Üretim Uygulaması (GMP), ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS üretim tesislerinde üretilmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sporculara ulaştırmayı amaçlayan Kingsize Nutiriton, her ürün için kendi kategorisindeki en avantajlı ve ulaşılabilir ücretlendirme politikasını uygular.

Kingsize Nutrition Ürünleri

Amino asit, kreatin, güç ve performans kategorilerinde yer alan ürünlere sahip olan Kingsize Nutrition; sporcuların antrenman verimliliğini bir üst seviyeye taşımasına destek olacak gıda takviyesi çeşitlerini içerir. Su ve diğer içeceklerle karıştırılarak kolayca tüketilebilen ve vücut tarafından hızlıca emilebilen Kingsize Nutrition ürünleri, kolay bir tüketim imkânı sunar. Profesyonel sporcuların hedeflerine ulaşmalarını destekleyecek sporcu besinlerini, yüksek servis miktarına sahip avantajlı boylarla kullanıma sunar.  

Kingsize Nutrition Ürün Çeşitliliği

Sporcuların öncelikli gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulan başlıca ürünlerin özellikleri ve içerikleri; 

Bitkisel ham maddelerle üretilmiş BCAA ile glutamin tozundan oluşan Kingsize Nutrition BCAA + Glutamine Powder 1000 Gr, karpuz ve yeşil elma aromalarıyla tüketime sunulur.

Aromasız özelliği ile rahat tüketim yaratan Kingsize Nutrition Arginine Powder 750 gr, servis başına 500 gr’lık arjinin ihtiyacını karşılar.

%100 kreatin monohidrat içeren Kingsize Nutrition Creatine Powder 1000 Gr, kolaylıkla suya karışabilme ve vücutta hızlı emilebilme özellikleriyle öne çıkar.

Tavsiye edilen her serviste vücudun 1000 mg’lık sitrülin ihtiyacını karşılayan Kingsize Nutrition Citrulline Malate Powder 500 Gr, %100 saf formda sitrulin içerir.

İlave katkı maddesi olmaksızın %100 Beta Alanin’den oluşan Kingsize Nutrition Beta Alanine Powder 500 Gr, her serviste 3000 mg gıda takviyesi sağlar.

%100 L – Glutamin içeriğine sahip olan Kingsize Nutrition Glutamine Powder 750 Gr, kolay sindirilebilen formülüyle dikkat çeker.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top