İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Performans ve Güç
  4.  › 
  5. Tribulus
Tribulus

Tribulus

Devamını oku »
9 ürün listeleniyor.

Tribulus Araştırmaları

Litvanyalı araştırmacılar, atletlere %40 saponin içeren 625 mg Tribulus verdiklerinde (20 gün boyunca günde 3 kez) testosteron sirkülasyonunun, deneyin ilk 10 gününde önemli derecede yükseldiğini gözlemlediler. Geri kalan günlerdeki testosteron seviyeleri sabit kaldığı gözlemlediler.

Tribulus Kullanım Miktarı

Tribulus takviyesinin kullanımı dozuna bağlıdır. Diğer bir deyişle, protodioscin maddesinin kısa bir aralıkta etkili olduğu görünmektedir. Çok az ya da büyük miktarlar işe yaramıyor. Günde vücut ağırlığınızın her bir kilosu için 1.15 ve 2.3 miligram aralığında protodioscin’e denk düşen miktarda tribulus tüketmelisiniz.

%6 oranından daha az olmayacak şekilde protodioscin içerecek şekilde üretilmiş ve %40-45 aralığında toplam saponin içeren tribulus özütü kullanın. 

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top