İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Kilo Almak
Tüm Ürünler

Kilo Almak

Devamını oku »
65 ürün listeleniyor.

Gainer Ürünleri

Gainer ürünleri yüksek karbonhidrat ve protein içeriklerine sahip olan gıda takviyeleridir. Gainer ürünlerin içerisinde protein, vitamin, mineral ve amino asit karışımları da yer alabilir. Gainer ürünler farklı aroma seçeneklerine sahip olarak kullanıcılarına keyifli içim imkanı da sunabilir. Profesyonel sporcuların hedeflerine ulaşmalarına yönelik olarak formüle edilen sporcu besinlerine, yüksek servis miktarına sahip avantajlı boylarda da bulabilirsiniz.

 

Gainer Ürünlerinin Formları

Gainer ürünler toz formda yer alır. Çikolata ve çilek gibi farklı aromalara sahip olabilen bu ürünler su ile birlikte shaker yardımıyla karıştırılarak kullanılabilir.

 

Gainer Ürünlerini Kullananların Yorumları

Gainer ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

En İyi Gainer Markaları

Gainer ürünleri söz konusu olduğunda karşımıza pek çok marka çıkar. Big Joy, Hardline, Optimum Nutrition, Weider ve Supplementler gibi pek çok marka en iyi gainer markaları arasında yer alabilir. Sektörde öne çıkan pek çok yerli ve yabancı markanın gainer ürünlerini, supplementler.com üzerinden satın alabilir, üyelere özel indirimlerden ve aynı gün kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

 

Gainer Ürünlerinin Fiyatları

Gainer ürünlerin fiyatları, içeriğinde yer alan bileşenlere, ürünün markasına, gramajına ve ambalajına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Supplementler.com üzerinden bütçenize uygun ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Nasıl Kilo Alınır?

Konu hakkında bilgi edinmek için burayı tıklayabilirsiniz.

 

Gainer Nedir?

Gainer, karbonhidrat ağırlıklı gıda takviyelerine genel olarak verilen bir isimdir. Gainer’lar genellikle %70 karbonhidrat ve %30 oranında protein içermektedir.

 

Kimler Gainer Ürünleri Kullanabilir?

Bulk dönemlerimde sporcular genellikle kilo alabilmek adına bazı sporcu gıdaları ve takviyelerini tercih ettikleri bilinmektedir. Özellikle gainer ürünleri yüksek karbonhidrat ve protein içeriğine sahip olmaları nedeniyle, sporcuların hedeflerine katkıda bulunabilir. Bu tarz gıda takviyeleri çoğunlukla fitness ve spor hayatını benimseyenler tarafından tercih edilir. Ancak takviye ürünlerin insanlar üzerindeki etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan önce doktora danışılması önerilir.

 

Gainer Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Gainer ürünlerinin doğru ve dengeli bir antrenman programı ile birlikte kullanılması önemlidir. Toz formda olan gainer ürünleri su ile karıştırılarak tüketilir. Ancak her ürünü kendi içinde değerlendirmek gerekir. Bu nedenle gainer ürünlerinin üzerinden yer alan kullanım talimatlarını okumanızı öneririz. Bu şekilde ürünün hangi miktarda ve ne zaman kullanılabileceğine dair açıklamalara ulaşabilirsiniz.

 

Gainer Ne Zaman Kullanılır?

Konu ile alakalı bilgi edinmek için Gainer Nedir? Nasıl ve Ne Zaman Kullanılmalıdır? başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 

Gainer Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Satın aldığınız gainer ürününü direkt güneş ışığı alan yerlerden uzak tutmanız tavsiye edilir. Ayrıca takviye ürünün üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

 

Gainer Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gainer ürünlerini satın almadan önce alınan takviyenin güvenilir markalara ait olmasına ve ürünün orijinal olup olmadığına muhakkak dikkat edilmelidir. Ayrıca üretici firmanın ürüne dair barkod numaralarının yer alıp almadığı da dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Almış olduğunuz takviyeye ait ambalajın tahrip edilmemiş bir şekilde size ulaşması da önemlidir.

 

Gainer Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Hedeflerinize yönelik gıda takviyelerini fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Takviye ürünlerin içeriklerinin yer aldığı tabloya ve nasıl kullanılacağına dair bilgiye yine online mağazalar aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Deneyimli satış temsilcilerinin yer aldığı fiziksel mağazalara giderek de ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına bilgi edinebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü size özel indirim ve fırsatlardan yararlanarak; Supplementler.com üzerinden ya da Supplementler mağazalarından satın alabilirsiniz.

 


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top