İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Taksit Seçenekleri

Ürün detaylarında "Tek Çekim" etiketi veya işareti bulunan ürünlerde yasalar gereği taksit imkanı sunamıyoruz. Bu ürünlerle aynı sepette yer alan diğer ürünlerede maalesef taksit yapılamıyor. Bu durumda mağduriyet yaşamamanız için 2 ayrı sipariş oluşturmanızı öneririz.Alternatif olarak dilerseniz; Alışverişi Kredisi kullanarak da alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Alışveriş Kredisi kullanmak için yapmanız gereken; ürünü sepete ekleyip adres bilgilerinizi doldurduktan sonra,ödeme şekli aşamasında Alışveriş Kredisi seçeneğini tıklamak. Kredi başvuru koşullarını tamamlayarak Alışveriş Kredisinden yararlanabilirsiniz.

Alışveriş kredisinden yararlanmak için sepet tutarınız en az 400 TL, en fazla 15.000 TL olmalıdır. Tüm ürün kategorilerinde “6 ay vade” seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kredi kullanım koşulları ve kredi bilgilendirmesi bankaya aittir. Supplementler.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi yoktur.

Tüm ödeme yöntemleri ile ilgili detalı bilgiler için Ödeme Seçenekleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   

   

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top