İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Big Joy
Tüm Ürünler

Big Joy

Devamını oku »
40 ürün listeleniyor.

Big Joy Hakkında

Farmatek İç ve Dış Tic. A.Ş., besin takviyeleri sektöründe 1996 yılından beri Türkiye’nin lider markaları arasında yer alır. BigJoy, BigJoy Vitamin, BigJoy Foods, Suda Collagen, Suda Vitamin markalarıyla beraber Splenda tatlandırıcının da Türkiye distribütörlüğünü tanıtımlığını yapmış, besin takviyeleri pazarında yenilikçi alt yapısı ile ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. 

Sağlıklı yaşam ürünleri ve sporcu besinleri sektörünün yenilikçi markalarından biri olan BigJoy, Arge çalışmalarını uzman kadrosu ile birlikte yürüterek; farklı seviyelerde sporculara geniş bir ürün gamı sunmayı hedefler. Ürün çeşitliliği, aroma zenginliği, pratik ve lezzetli atıştırmalıklar gibi sağlıklı beslenme ihtiyacı duyan her yaştan insana besleyici ve sağlıklı ürünlerini ulaştırır. 

BigJoy Ürün Çeşitliliği

BigJoy markası geniş ürün gamı ile öne çıkarken; ürün çeşitliliği, aroma zenginliği, pratik ve lezzetli atıştırmalıklar gibi sağlıklı beslenme ihtiyacı duyan her yaştan insana besleyici ve sağlıklı ürünlerini ulaştırıyor. 

BigJoy whey protein tozu, gainer, vegan protein tozu, beef-whey protein tozu, pre-workout, aminoasit, l-karnitin ve cla gibi sporcu besinleri alanında geniş bir ürün gamına sahiptir. Sporcu vitaminleri, glucosamine chondroitin msm ve Tribulus gibi sporcuların ihtiyacına yanıt verdiği farklı ürünlerle de sunduğu çeşitliliği artırır. 

BigJoy Öne Çıkan Ürünler

BigJoy öne çıkan ürünleri arasında Big Joy Big Whey Classic Whey Protein, Big Joy Bigmass Gainer ve Big Joy BCAA Pro Ripped yer alır. Sporcuların farklı ihtiyaçlarına yanıt veren, özel formüllere sahip, yenilikçi teknolojilerle üretilen bu ürünler hammadde ve içerik kaliteleri ile öne çıkar. Big Joy Predator (Pre-workout) ve Big Joy L-Karnitin Thermonator ürünleri de sporcular tarafından en çok tercih edilen Bigjoy ürünleri arasında yer alır.

BigJoy Kalite Sertifikaları

BigJoy ürünlerinin üretildiği tesislerin, Helal Gıda, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi, GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları"), HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") sertifikaları mevcuttur.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top