İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Nutrend
Tüm Ürünler

Nutrend

Devamını oku »
21 ürün listeleniyor.

Nutrend Hakkında Kısa Bilgiler

Ürünleri 30’dan fazla ülkede sağlık mağazaları, eczaneler, fitness merkezleri ve hatta bisiklet satış merkezlerinde bile bulanabilir. Nutrend, geniş ürün yelpazesi nedeni ile vücut geliştiriciler, dayanıklılık atletleri ve spor yapmayıp günlük hayatını kolaylaştırmak isteyen kişilere de hitap eder.

Nutrend’in Ürün Çeşitliliği

Nutrend geniş ürün yelpazesi dolayısıyla ürünlerini 3 farklı kategori altında toplanmıştır ve her kategori farklı ihtiyacı olan insanlara yönelik ürünler sunmaya çalışmaktadır.

Vücut Geliştirme (Bodybuilding) & Fitness: Vücut geliştiricilere ve fitness meraklıları için üretilmiş bu seride geniş bir ürün yelpazesi bulunabilir. Nutrend bu kategori altında protein tozu, gainer kreatin, amino asit, pre-workout ve protein barları gibi ürünler yerleştirmiştir.

Dayanıklılık sporları: Nutrend endurans atletleri için ürettiği bu kategoride enerji, iyileşme ve kramp karşıtı supplementler sunmaktadır. Bu ürünlerin bazılarını içecek, jel ve tablet formunda sunar.

Aktif hayat stili: Aktif hayat stili ürünlerinde, daha çok kilo verme amaçlı düşük yağlı müsli, l-karnitin ve antioxidan ürünleri bulunmaktadır.

Nutrend’in Öne Çıkan Ürünleri

Nutrend’in öne çıkan ürünleri arasında Whey Core 100 Protein kendine iyi bir yer edinmiştir. Whey Core 100 Protein Nutrend’in geliştirdiği hızlı emilime sahip ve tadı da beğenilen bir üründür. Vücut geliştirme ile ilgilenen kişilerin protein ve amino asit ihtiyacını kolayca karşılayabileceği bir üründür.

Compress BCAA 4:1:1 adlı amino asit ürünleri ise fiyat / kalite dengesi klasmanındaki en iyi ürünlerden biridir. Nutrend’in aktif hayat stili serisindeki Nutrend Carnilife 1000 içerdiği l-karnitin ve koenzim Q10 sayesinde kilo kontrolüne çok yardımcı olacak bir üründür.

Nutrend Nerede Üretiliyor?

Nutrend ürünleri Çek Cumhuriyeti’ndeki kendi fabrikalarında üretilmektedir.

Nutrend’in Kalite Sertifikaları

Nutrend ürünleri ISO 9001:2000 ve ISO 9001:2008 sertifikalarına sahiptir. Her üreticinin kolay bir şekilde alamadığı sertifikalar Nutrend’in yüksek kalite standartlarını kanıtlamaktadır.

Nutrend Sponsorları

Nutrend Avrupa ve dünya çapında, 26’dan fazla ünlü endurans atleti ve vücut geliştiricisine sponsordur. Nutrend atletleri arasında fitness kategorisinde 2013 Arnold Classic Avrupa şampiyonu Oksana Orobets bulunmaktadır. Nutrend’in sponsor olduğu diğer atletler arasında 2015 Londra Musclemania şampiyonu Benjamin Radic ve 2012 Londra Olimpik oyunlarında altın madalya kazanan Çek bisikletçi Jaroslav Kulhavy bile bulunmaktadır. 

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top