İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
 1. Supplementler
 2.  › 
 3. Musclemeds
Tüm Ürünler

Musclemeds

Devamını oku »

Musclemeds Hakkında Kısa Bilgiler

Ürünlerinin tamamı Amerika menşeili olan Musclemeds, bütün ürünlerin %100 sığır eti proteini kullanarak üretmektedir. Bu konuda farklı ve çok gelişmiş bir teknoloji kullanan Musclemeds, sporcuların performanslarını ve kas üretimlerini arttırmaya yönelik ürünler piyasaya sunmaktadır.

Musclemeds‘in Ürün Çeşitliliği

Musclemeds’in ürün çeşitliliği içerisinde; protein tozları, amino asitler, kilo ve hacım kazanmaya yardımcı ürünler ve kreatin ürünleri bulunmaktadır. Piyasadaki en hızlı ve etkili bir biçimde kas kütlesini ve performansı arttırmaya yardımcı olan Carnivor serisi ürünleri, dünyaca ünlü bir çok vücut geliştirmeyle ilgilenen sporcu tarafından güvenerek ve severek kullanılmaktadır.

Musclemeds‘in Öne Çıkan Ürünleri

Musclemeds; Carnivor Protein, Carnivor Mass, Carnivor Beef Amino ve Secret Sauce adındaki kompleks amino asit ürünleriyle, ön plana çıkmaktadır. Supplement sektöründe başarılı olabilmelerinin anahtarını, son teknoloji yöntemleriyle birlikte geliştirmekte oldukları yenilikçi ürün gamından geçtiğini öne süren Musclemeds markasının, dünya çapındaki sadık kullanıcı kitlesi bu ürünleri sayesinde oluşmuştur.

Musclemeds Sponsorları

Birçok önemli ve uluslararası sponsorluk anlaşması bulunan Musclemeds’in kuşkusuz en önemli yüzü ünlü vücut geliştirme sporcusu Kai Greene’dir. Musclemeds ile beraber çalışmaya başladıktan sonra 15 kilogramdan fazla kas kazanan “Predator” lakaplı sporcu; 2012, 2013 ve 2014 yıllarında, Mr. Olympia’da ilk iki içerisinde yer almayı başarmıştır.

Greene’nin dışında sponsor olduğu sporcu ve atletler ise şu şekildedir:

 • Akim Williams
 • Britani Camponoli
 • Cameron James
 • Lou Moreira
 • Michael Locket
 • Michelle Otero
 • Muri Rodrigues
 • Nick Trigili
 • Ty Young

Musclemeds‘in Kalite Sertifikaları

Musclemeds, ürünlerini, GMP ( Good Manufacturing Practices ), yani iyi üretim uygulamaları, yöntemleriyle ve üstün ham maddeye sahip içerikleriyle üretmektedir.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top