İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Protein Tozu
  4.  › 
  5. Whey Protein
  6.  › 
  7. Supplementler
Whey Protein

Supplementler Whey Protein

Devamını oku »
14 ürün listeleniyor.

Supplementler Whey Protein Tozu Çeşitleri 

Dünyanın en iyi ve en güvenilir tedarikçilerinden temin edilmiş üstün kaliteli ham maddeler kullanılarak üretilen Supplementler Whey Protein Tozu, antrenman sonrasında ihtiyaç duyulan proteini yüksek oranlarda vücuda kazandırır. Farklı gramajlara sahip çeşitlerinin her birinde servis başına 23 gram üstün kaliteli protein sağlayan ürün, %100 peynir altı suyu konsantresinden oluşan Volac marka whey protein kaynağı içerir. Bu ürün aynı zamanda glutamin ve BCAA öncüsü içeriklerle zenginleştirilmiş etkili bir formüle sahiptir.

1000 ve 2000 gramlık ambalajlarda sunulan whey Supplementler, sırasıyla 33 ve 66 servislik protein tozu takviyesiyle uzun ömürlü bir kullanım yaratır. Bunların yanı sıra ürün yelpazesi arasında 30 gramlık paketlerle hazırlanmış tek kullanımlık saşe formundaki çeşitleri de bulunur.

Çeşitli aromalarla lezzetlendirilen whey protein Supplementler ürünleri; çikolata, kurabiye, muz, mocha, çilek ve benzeri tatlara sahip seçenekleriyle keyifli bir tüketim sağlar. Su veya süt ile karıştırılarak pratik bir şekilde hazırlanabilen bu ürünleri, günün her anında ve her yerde kolayca tüketmek mümkündür.

Supplementler Whey Protein Tozu Fiyatları 

Supplementler Whey Protein Tozu çeşitlerinde, ambalaj içeriğindeki protein ve ölçek miktarına göre servis başı fiyatı değişkenlik gösterir. Daha hesaplı bir alışveriş için Supplementler.com online mağazasındaki Supplementler etiketli whey protein ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir, hangisinin senin için en iyisi olacağına rahatlıkla karar verebilirsin. Aralarında protein gofret, L-carnitine shot, shaker, BCAA ve benzeri ürünlerle kombine edilmiş bundle paketleri de bulabileceğin Supplementler online mağazasında, sen de beğendiğin ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsin.

*26.01.2017 tarihli ve 29960 sayılı mükerrer Resmî Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

 

Kaynaklar:  

1. Influence of the protein digestion rate on protein turnover in young and elderly subjects. The Journal of Nutrition, 2002

2. Protein – Which is Best? – Journal of Sports & Medicine, 2004 

3. Effect of protein/essential amino acids and resistance training on skeletal muscle hypertrophy: A case for whey protein. Nutrition & Metabolism, 2010

4. Advances in modifying and understanding whey protein functionality. Trends in Food Science & Technology, 2002

5. Whey Protein Production and Utilization, Agricultural Research Service, 2008


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top