İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
Tüm Ürünler

Wefood

Devamını oku »
7 ürün listeleniyor.

Wefood Ürünleri

Wefood, glütensiz yulaf ezmeleri, glütensiz unlar, ham kakaolar, vegan yağlar, süper tozlar ve daha birçok organik ürünü sağlıklı yaşam tutkunlarıyla buluşturuyor.

Wefood Besin Takviyeleri

Özellikle organik spriulina tozu, organik moringa tozu, organik kenevir tohumu tozu, organik fındık ve badem unlarıyla oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Wefood markası, tamamen organik ürünleriyle kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğeni toplamaktadır.

Wefood Kalite Standartları

GDO, emulgatör, aroma verici, renklendirici, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ürünleriyle Wefood, tedarik ve üretim konusunda şeffaflık sunarak tüketicilerinin güvenini kazanmıştır. Supplementler.com’da bulunan tüm Wefood ürünlerinin orijnalliği ve sertifikasyonları tamamlanmıştır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top