İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Naturiga
Tüm Ürünler

Naturiga

Devamını oku »

Naturiga Markasının Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Naturiga markasının ürün çeşitlerinden olan organik pirinç proteini ve bezelye proteini tozları özellikle sporseverlerin dikkatini çeken ürünler arasında yer almaktadır. Tamamı sertifikalı ve %100 organik içeriklerden oluşan bu ürünler bitkisel protein tozlarından meydana gelmektedir. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye kullanımlarda farklı miktarlarda tüketilebilen bu organik protein tozları öğünlerin protein oranlarının yükselmesini sağlayabilmektedir.

Kahverengi pirinç proteininden üretilen pirinç ve bezelye proteini tozları, spor sonrasında kullanılabilmektedir. Ayrıca bezelye proteini tozu ve pirinç proteini tozu öğünlere eklenerek besinlerin protein oranlarını da artırılabilmektedir. Hazırladığınız; smoothie, milkshake ve diğer her çeşit içeceğe bu organik protein tozlarını ekleyerek tüketebilirsiniz. Naturiga organik bezelye proteini tozu ve pirinç proteini tozunun belirgin bir tadı yoktur. Bu yüzden içine karıştırdığınız yiyecek ya da içeceğin tadında bir değişiklik yaratmamaktadır. Naturiga ürünlerinin hepsi glutensiz, katkısız ve vegan beslenmeye uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerde koruyucu madde bulunmamaktadır.

Naturiga Markasının Kalite ve Güvence Özellikleri

Naturiga ürünlerinin kaliteleri ve organik olma özellikleri sertifikalandırılmıştır. Ürünlerin hepsinin organik olduğu ECOCERT sertifikası ile onaylanmıştır. Avrupa birliği “Soil Association” tarafından ürünlerin hammadde kalitesi doğrulanmıştır. Türkiye’de ise “ECOCERT” denetim ve sertifika kuruluşunca %100 organik ürünler oldukları sertifikalandırılmıştır. Naturiga organik ürünleri; GDO, renk ve ilave şeker, kıvam koruyucu ve ömür uzatıcı katkı maddeleri içermez. Naturiga markası bitkisel proteinleri elde ederken en iyi ve kaliteli üretimi sağlamayı hedeflemiştir. Çin’in organik tarım yapılan en büyük bölgesinde yetiştirilen mahsul toplandıktan sonra, kısa süre içinde toz haline getirilmektedir. Gıdaların tüm organik özelliklerinin korunması sağlanmaktadır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top