İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Protein Tozu
  4.  › 
  5. Weider
Protein Tozu

Weider Protein Tozu

Devamını oku »
17 ürün listeleniyor.

Weider Protein Tozu Çeşitleri 

Whey üretiminde uzmanlaşan Weider markasının farklı formlardaki peynir altı suyu ürünleri, ihtiyaca göre tercih edilebilecek gramaj seçenekleri ve zengin içerikleriyle öne çıkar. Daha yüksek emilim ve daha kaliteli protein içeriği için formüle edilmiş Weider izole protein tozu alternatifinin yer aldığı ürünler arasında %100 hidrolize whey, kazein proteini ve çeşitli amino asitlerle zenginleştirilmiş seçenekler bulmak da mümkün. Örneğin markanın en çok tercih edilen ürünü olan Weider Premium whey protein tozu, yüksek amino asit profilinin yanı sıra vitamin de içeren oldukça etkili bir içeriğe sahiptir.

2300 ile 500 gram aralığında değişen ölçüleriyle standart peynir altı suyu proteinlerine kıyasla yüksek servis imkânı sunan Weider protein tozu çeşitleri, ister uzun ömürlü kullanım ister anlık kullanım için kolay taşıma fırsatı sunar. Özel kutu ve poşet olmak üzere iki farklı ambalaja sahip olan ürünler, sağlıklı ve pratik bir kullanım yaratırlar.

Weider Premium whey protein tozu başta olmak üzere tüm protein tozu ürünlerinde kullanılan aromalarla keyifli bir tüketim sağlayan seçenekler; vanilya – çilek, muz, çikolata, kırmızı meyveler, tarçın ve benzeri aromalarla zenginleştirilmiştir.

Weider Protein Tozu Fiyatları 

İçeriğinde kullanılan protein tozun çeşidine, miktarına ve amino asit profiline göre değişen Weider protein tozu fiyatlarını Supplementler’in web sitesi üzerinden karşılaştırarak öğrenebilirsin. Farklı gramaj seçenekleri ve günlük ihtiyacın doğrultusunda tercih edebileceğin ürünleri günün her saati aynı gün kargo ve sana özel indirim fırsatlarıyla satın alabilirsin.

*26.01.2017 tarihli ve 29960 sayılı mükerrer Resmî Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

 

Kaynaklar:  

1. Influence of the protein digestion rate on protein turnover in young and elderly subjects. The Journal of Nutrition, 2002

2. Protein – Which is Best? – Journal of Sports & Medicine, 2004 

3. Effect of protein/essential amino acids and resistance training on skeletal muscle hypertrophy: A case for whey protein. Nutrition & Metabolism, 2010

4. Advances in modifying and understanding whey protein functionality. Trends in Food Science & Technology, 2002

5. Whey Protein Production and Utilization, Agricultural Research Service, 2008

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top