İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir

Kompleks Kreatin Ne Zaman Kullanılır?

Kompleks Kreatin Nedir?

Kreatin, en çok bilinen takviyelerden biridir vücut geliştirirciler tarafından sıkça kullanılır. Kompleks kreatin birden fazla ve farklı kreatin türlerini içerir, bu yüzden performansı ve iyileşmeyi destekleyebilir. Kompleks kreatinlerin içerdiği kreatin türleri genellikle kreatin monohidrat, kreatin piruvat, kreatin hidroklorür (HCL) ve kreatin magnezyum şelattır.

Kompleks Kreatin Ne Zaman Kullanılır?

Kompleks kreatin genellikle antrenmandan 30 dakika önce bir ölçek olarak kullanılması önerilmektedir. Fakat egzersiz yoğunluğuna ve diğer özelliklere bağlı olarak, antrenman günleri sabahları ve antrenmandan 30 dakika önce olmak üzere iki farklı zamanda da kullanılabilir. Kompleks kreatin takviyeleri kullanırken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurun, özellikle güvenilir ve bilinirliği yüksek markaları tercih edin.

Kompleks kreatin hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için “Kompleks Kreatin Nedir, Ne İşe Yarar?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kompleks Kreatin Ne Kadar Süre Kullanılır?

Kompleks kreatin kullanım süresinde bir sınır yoktur ancak tavsiye edilen dozdan fazla kullanılması önerilmez. Kompleks kreatin kullanmadan önce gıda takviyesi üzerindeki kullanım bilgileri okunmalıdır.

Kompleks Kreatin Spor Yapmadan Kullanılır mı?

Spor yapmadığınız dönemlerde kompleks kreatin takviyesi almanıza gerek yoktur.

Not: Herhangi bir sağlık sorununuz var ise gıda takviyelerini kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Güncellenme Tarihi : 23.11.2021
Yayınlanma Tarihi : 26.02.2019
Paylaş
FIT TEST

İhtiyacın Olanı Biz Biliyoruz! Sen de Öğrenmek İstersen

HEMEN TESTE BAŞLA
disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top