İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. L-Karnitin ve CLA
  4.  › 
  5. CLA
  6.  › 
  7. Nature's Supreme
CLA

Nature's Supreme CLA

Devamını oku »
2 ürün listeleniyor.

CLA Çeşitleri

CLA takviyeleri farklı çeşitlere sahip olması sebebi ile gruplar halinde listelenebilir. Siz de CLA takviyesi kullanmak istiyorsanız hangi takviyenin size uygun olduğunu öğrenmek için CLA çeşitlerini inceleyebilirsiniz.


CLA Supplementleri

Bu kategorinin içerisinde bulunan CLA takviyeleri sadece konjüge linoleik asit içeren takviyelerdir. Sektörde bulunan bazı CLA takviyeleri farklı içeriklere sahip olabilmektedir ancak bu kategoride bulunan CLA takviyeleri sadece konjüge linoleik asit içermektedir. 

Patentli CLA 

Bu kategoride bulunan CLA takviyeleri, patentli tonalin ham maddesi kullanılarak üretilen CLA takviyelerinden oluşmaktadır. Tonalin® CLA aspir çiçeği yağından elde edilmektedir. Diğer CLA takviyeleri ise genellikle ayçiçek yağından üretilmektedir. 

Kompleks CLA Takviyeleri 

Bu kategoride bulunan CLA takviyeleri, formülünde konjüge linoleik asit içermesinin yanı sıra farklı bileşenler de içerir. Yeşil çay ekstresi veya aspir yağı gibi takviye edici ekstra içerikler bu kategoride bulunan CLA takviyelerinin içerisinde bulunabilir. Genellikle orta ve ileri seviye hedefleri olanlar bu kategorideki ürünleri tercih etmektedirler. 


En İyi CLA Markaları

CLA takviyeleri farklı formlarda ve gramajlarda bulunabilir. Formlarına ve çeşitlerine göre farklı kullanımları bulunan CLA takviyeleri sektörde bilinen birçok marka tarafından temin edilebilir. CLA takviyesi ürünlerini bünyesinde barındıran Hardline, Nature’s Supreme, Big Joy, Kingsize Nutrition ve Nutrend gibi markalar supplementler.com adresinde satışa sunulmaktadır. Siz de CLA takviyesi kullanmak istiyorsanız sizin için en uygun CLA takviyesini sektördeki öncü markaların arasından seçebilir, daha sonra seçtiğiniz CLA takviyesini satın alabilirsiniz. 

CLA Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

CLA takviyelerini seçerken ürünlerin orijinal olup olmadığına muhakkak bakılmalıdır. Onay ve izin numaraları, ayrıca üretici firmanın ürüne dair barkod ve lot numaralarının yer alıp almadığı da dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Almış olduğunuz CLA takviyelerine ait ambalajın tahrip edilmemiş ve bozulmamış olması da önemlidir. Ayrıca her türlü takviye edici gıda seçerken, mevcut durumunuzu göz önünde bulundurmanız ve doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.


CLA Fiyatları

CLA takviyeleri farklı markalar tarafından farklı formlarda ve gramajlarda piyasada satışa sunulmaktadır. CLA takviyelerini satın almadan evvel hangi formun ve gramajın size uygun olduğunu seçmeniz ve buna göre fiyat araştırması yapmanız önemlidir. Bu durumda yaşınıza, cinsiyetinize veya bünyenize göre CLA takviyesi seçebilmek için öncelikle bir doktora danışabilirsiniz. Size en uygun CLA takviyesi çeşidini ve formunu bulduktan sonra ise sektörün önde gelen markalarının bulunduğu supplementler.com adresinden CLA takviyesi satın alabilirsiniz. CLA takviyelerinin fiyatları markasına, gramajına, formuna ve kullanım şekline göre değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla en doğru ürünü seçmek, CLA takviyesi alma süreçlerinin önemli adımlarından biri haline gelmektedir.


CLA Formları 

CLA takviyeleri supplementler.com adresinde kapsül formda piyasada satışa sunulmaktadır. 


Kapsül 

CLA takviyesinde kapsül form, kolay kullanım olanağı sayesinde dikkat çekmektedir. Pratik kullanımı ve kolay taşınabilirliği sayesinde kapsül CLA takviyesi çeşitleri yetişkin bireyler tarafından ilgi görmektedir. Bu formda CLA takviyesi içeriği midede sindirilebilen bir koruma ile kaplıdır. Yutulduktan sonra CLA takviyesi kapsülü vücut tarafından parçalanarak sindirim sistemine dahil olur. Genellikle CLA takviyesini hızlı ve pratik şekilde almak isteyen kişiler tarafından rağbet görür. Sıkça Sorulan Sorular

CLA Nedir?

CLA (konjuge linoleik asit), et ve süt ürünlerinde doğal olarak bulunan bir yağ asididir. İnek, keçi ve geyik gibi otla beslenip geviş getiren hayvanlar CLA barındırırlar. CLA, istenilen durumlarda takviye yoluyla vücuda alınabilmektedir. Daha fazla bilgi için “CLA Hakkında Her Şey” adlı yazımızı okuyabilirsiniz. 

CLA Nasıl Kullanılır?

Tüm takviyelerin farklı kullanım şekilleri olabilir. Kapsül formda bulunan CLA takviyeleri sıvı yardımı ile yutularak tüketilebilir. Size uygun CLA takviyelerini supplementler.com adresinden satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için “CLA Nasıl Kullanılır?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz. 

CLA Ne Zaman Kullanılır?

Eğer CLA takviyesi kullanmak istiyorsanız bir doktora danışarak bünyenize ve yaşınıza göre öneriler alabilir; kullanabileceğiniz CLA takviyesini ve uygun zaman dilimini öğrenebilirsiniz. Ayrıca CLA takviyelerinin üzerinde yazan kullanım direktiflerine de göz atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için “CLA Ne Zaman İçilmeli?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz. 

CLA Takviyesinin Faydaları Nelerdir?

Her takviyenin kendine has etkileri bulunur. CLA takviyesinin de kendi özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler yaş, cinsiyet ve bünye gibi etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer CLA desteği almak istiyorsanız bünyenize göre ne işe yarayacağını öğrenmenizde fayda vardır. Dolayısıyla bir doktora danışmanız önemlidir. Daha detaylı bilgi için “CLA Yararları Nelerdir?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz. 


Kaynaklar 

  1. Production of conjugated linoleic acid and conjugated linolenic acid isomers by Bifidobacterium species, 2010

  2. CLA: The New Miracle Weight Loss Pill?, 2004

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top