İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Naturiga
Tüm Ürünler

Naturiga

Devamını oku »
10 ürün listeleniyor.

Naturiga Gıda Markasının Kuruluş Hikayesi

Naturiga markasının kuruluş hikayesi, iyi beslenme tutkunu olan bir grup farklı sektörden arkadaşın bir araya gelmesi ile başlamıştır. Naturiga markası kurucuları temiz beslenme ile önce fazla kilolarından kurtulmayı başarmış daha sonrasında da çok daha enerjik, sağlıklı ve keyifli bir hayata kavuşmuşlardır. Bu yeni yaşam tarzına geçerken “Süper gıda” adı verilen, ülkemizde ve farklı ülkelerde yetişen gıdaları günlük yaşamlarında kullanmaya başlamışlardır.

İyi beslenme hedefi ile hareket eden bu ekip Naturiga’yı kurmuş ve bu gıdaları tüketiciler ile buluşturmayı hedeflemişlerdir. Spor öncesi ve sonrası ne yenmesini gerektiğini araştırırken temiz içerikli, organik, katkısız ürünlere artan bir eğilimin olduğunu fark eden markanın kurucuları, organik ürünleri tüketicilerle buluşturmaya karar vermiştir.

Naturiga Markasının Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Naturiga markasının ürün çeşitlerinden olan organik pirinç proteini ve bezelye proteini tozları özellikle sporseverlerin dikkatini çeken ürünler arasında yer almaktadır. Tamamı sertifikalı ve %100 organik içeriklerden oluşan bu ürünler bitkisel protein tozlarından meydana gelmektedir. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye kullanımlarda farklı miktarlarda tüketilebilen bu organik protein tozları öğünlerin protein oranlarının yükselmesini sağlayabilmektedir.

Kahverengi pirinç proteininden üretilen pirinç ve bezelye proteini tozları, spor sonrasında kullanılabilmektedir. Ayrıca bezelye proteini tozu ve pirinç proteini tozu öğünlere eklenerek besinlerin protein oranlarını da artırılabilmektedir. Hazırladığınız; smoothie, milkshake ve diğer her çeşit içeceğe bu organik protein tozlarını ekleyerek tüketebilirsiniz. Naturiga organik bezelye proteini tozu ve pirinç proteini tozunun belirgin bir tadı yoktur. Bu yüzden içine karıştırdığınız yiyecek ya da içeceğin tadında bir değişiklik yaratmamaktadır. Naturiga ürünlerinin hepsi glutensiz, katkısız ve vegan beslenmeye uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerde koruyucu madde bulunmamaktadır.

Naturiga Markasının Kalite ve Güvence Özellikleri

Naturiga ürünlerinin kaliteleri ve organik olma özellikleri sertifikalandırılmıştır. Ürünlerin hepsinin organik olduğu ECOCERT sertifikası ile onaylanmıştır. Avrupa birliği “Soil Association” tarafından ürünlerin hammadde kalitesi doğrulanmıştır. Türkiye’de ise “ECOCERT” denetim ve sertifika kuruluşunca %100 organik ürünler oldukları sertifikalandırılmıştır. Naturiga organik ürünleri; GDO, renk ve ilave şeker, kıvam koruyucu ve ömür uzatıcı katkı maddeleri içermez. Naturiga markası bitkisel proteinleri elde ederken en iyi ve kaliteli üretimi sağlamayı hedeflemiştir. Çin’in organik tarım yapılan en büyük bölgesinde yetiştirilen mahsul toplandıktan sonra, kısa süre içinde toz haline getirilmektedir. Gıdaların tüm organik özelliklerinin korunması sağlanmaktadır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top