İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Kariyer

 

Biz Kimiz?

Şirketler grubumuz;
supplementler.com, vitaminler.com, fitmoda.com, sporcard.com gibi e-ticaret sitelerini, blog.supplementler.com, eniyivitamin.com, proteintozu.com, blog.fitmoda.com, marketotomat.com gibi içerik sitelerini, bloglarını ve kurumsal çözümleri barındıran, Türkiye'nin bu alandaki en kapsamlı ve en büyük platformudur.

Sektörün lider şirketi Supplementler.com; 2006'dan itibaren sporcu gıdaları alanında tüketicileri Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen %100 orijinal ve tercih edilen markaları buluşturan Türkiye'nin bu alandaki en büyük e-ticaret ve fiziksel perakende mağaza platformudur.

Şirketler grubumuz faaliyet gösterdiği vitamin, mineral, sporcu gıdaları, fonksiyonel gıdalar, tekstil aksesuar ve ekipmanları kategorilerinde üretim, ithalat, tedarik ve perakende operasyonları ile Türkiye'de sektörün en büyük kurumu olup supplementler.com, vitaminler.com ve fitmoda.com, sporcard.com e-ticaret siteleri ve Türkiye geneline yayılmış mağazaları ile sektörel büyümesine hızla devam etmektedir.

 

Aramıza Katılmaya Hazır Mısınız?

Sürekli büyüyen ve gelişen yapımıza katılmak için özgeçmişini [email protected] adresine gönderebilirsin.

 

Merkez Ofisimiz Nerede?

Adres: Maslak, Zağra İş Merkezi, Dereboyu Sk
D:B Blok, No:1, 34485 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 276 56 92

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top