İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Sağlıklı Atıştırmalıklar
  4.  › 
  5. Protein İçeceği (Protein Shake)
Protein İçeceği (Protein Shake)

Protein İçeceği (Protein Shake)

Devamını oku »
19 ürün listeleniyor.

Protein Shake Çeşitleri 

Sporcuların kas kütlesini desteklemek için ihtiyaç duydukları proteini sıvı formda pratik bir şekilde vücutlarına kazandırmalarını sağlayan protein shake’ler, ara öğün olarak ya da antrenman sürecinde kullanılabilecek ürünlerdir. Protein içeriğinden gelen güçlü bir amino asit profiline sahip olan bu içecekler, kas gelişiminin yanı sıra kas toparlanması ve iyileşmesine de katkıda bulunan özellikleriyle orta ve ileri seviyede spor yapanlar için idealdir.

Protein tozu kullanımına benzer şekilde hazırlanan, içeriğinde whey protein ve glutamin ile BCAA gibi amino asit ilaveleri bulunan hazır protein içecekleri; kasları beslemenin yanında uzun süre tokluk hissi yaratarak kilo kontrolüne de yardımcı olur. Aralarında vitaminlerle zenginleştirilmiş formülleriyle öne çıkan, çoğunlukla karbonhidrat ve yağlardan arındırılmış izole proteinlerin kullanıldığı çeşitleri bulunan bu sıvı protein kaynakları; farklı aromalarıyla lezzetli bir tüketim de sunarlar. Vücut tarafından hızla emilen ve böylece yüksek biyoyararlanım sunan protein içeceği seçenekleri ile kütle kazanımını daha kontrollü hale getirmek mümkündür.

Protein Shake Fiyatları 

Tekli ya da çoklu paketler halinde satışa sunulan hazır protein içecekleri; markalarına, içerdikleri besinlere ve servis miktarlarına göre değişen geniş bir fiyat yelpazesine sahiplerdir. Günlük antrenmanlarına eşlik edebilmesi adına sana en uygun ve en iyi protein shake ürününü keşfetmek için Supplementler.com’daki içecekleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsin. İçeriğini ya da senin için önemli olan özelliklerini beğendiğin sıvı protein kaynaklarını; aynı gün kargo imkânı, küçük hediyeler ve sana özel indirimlerle satın alabilirsin.


Sıkça Sorulan Sorular

Protein Shake Ne Zaman İçilir?

Proteinli içecekler, vücudun ihtiyaç duyduğu protein ve amino asitleri karşılamak için egzersiz öncesinde, sonrasında veya ara öğün olarak içilebilir. Protein shake kullanımı konusunda detaylı bilgi için tıkla: Protein Shake Ne Zaman İçilir?

Protein Shake Nasıl Yapılır?

Protein içecekleri; protein tozu ile birlikte kullanılan bazı meyve, tahıl, süt ve benzeri besinlerin iyice karıştırılıp homojen kıvama getirilmesiyle hazırlanır. Bazı protein shake tarifleri verdiğimiz “Protein Shake Nedir, Nasıl Yapılır?” içeriğimize göz atabilir, farklı lezzetler deneyebilirsin.

 

Kaynaklar:

1. Effect of protein/essential amino acids and resistance training on skeletal muscle hypertrophy: A case for whey protein. Nutrition and Metabolism, 2010

2. Functional properties of whey, whey components, and essential amino acids: mechanisms underlying health benefits for active people. The Journal of Nutritional Biochemistry, 2003

3. Slow and fast dietary proteins differently modulate postprandial protein accretion. Proceedings of the National Academy of Sciences of the USA, 1997


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top