İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Muscletech
Tüm Ürünler

Muscletech

Devamını oku »
2 ürün listeleniyor.

Muscletech Hakkında Kısa Bilgiler

Muscletech her zaman yüksek kalite ve performanslı ürünler çıkarmak için her yıl bütçesinin büyük bir kısmını Ar-Ge’ye yatırmıştır. Muscletech kendi araştırma ve bilimsel departmanları sayesinde Nitrotech, Elite Hydroxycut ve Phase8 gibi benzeri bulunmayan ürünler geliştirmeyi başarmıştır. Muscletech ürünleri Amerika’da en çok satış yapan marka olmasının sebebi ise gerçekten başarılı olan formülleridir.

Muscletech’in Ürün Çeşitliliği

Muscletech ürünlerini 5 farklı seriye bölmüştür ve her farklı seri değişik bir amaca odaklanmıştır.

Performance Series: Muscletech bu seri ile Amino Build, Hydroxycut, Mass Tech, Phase8, Anabolic Halo ve Nitrotech gibi çok popüler ürünler sunmaktadır.

Essentials Series: Muscletech Essentials Series ile Platinum Casein, Platinum BCAA, Platinum Whey, Platinum Beef Protein, Platinum Iso-Whey ve Platinum Creatine gibi ürünler bulunmaktadır.

Premium Series: Muscletech Premium Series ile sporcular Whey Protein Plus gibi popüler protein tozu ürünlerine ulaşabilmektedir. 

Muscletech’in Öne Çıkan Ürünleri

Muscletech’in büyük ürün yelpazesi ve yüksek performanslı formülleri sayesinde çok sayıda başarılı ürünleri vardır.

Muscletech Phase 8 ürünü 6 farklı protein içerir. Proteinlerin 3 tanesi hızlı emilirken 3 tanesi de yavaş emilir, bu sayede vücudunuzu neredeyse 8 saat aralıksız beslemiş olursunuz.

Öne çıkan diğer ürünleri arasında Performance Nitrotech bulunmaktadır. Performance Nitrotech servis başına içerdiği 30 gramlık protein ve çok düşük karbonhidrat ve yağ oranı sayesinde tercih edilir. Performance Nitrotech 300 mg kreatin monohidrat içermektedir. İzole ve Hidrolize Whey proteinli içeriği sayesinde hızlı bir emilime sahiptir.

Muscletech Elite Hydroxycut ürünleri piyasada en iyi tanınan yağ yakıcılardan biridir. Muscletech Hydroxycut termojenik içeriğinin dışında ek olarak Karnitin ve Kara Biber özü (Bioperine) içermektedir. Yağ yakımı üzerine konstrasyonunuzu da arttırabilicek bir üründür.

Muscletech Sponsorları

Muscletech kendisini temsil edecek kişileri her zaman en üst düzeydeki sporculardan seçmektedir. Muscletech 2013 yılında Mr. Olympia şampiyonu ve zamanının en iyi vücut geliştiricisi görülen Phil Heath’e sponsordu. Muscletech aynı zamanda Arnold Classic şampiyonu Branch Warren’a da sponsor oldu. Güncel sponsorluklarında IFBB Profesyonel vücut geliştiricisi Santi Aragon ve dünyanın en iyi Amerikan Futbolu ligi NFL’de “defensive end” olan Arthur Jones ile Chandler Jones’a sponsordur.

Muscletech’in Kalite Sertifikaları

Muscle-Tech ürünlerinin hepsi GMP (Good Manufacturing Practices) yöntemi ile üretilmektedir. 

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top