İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Performans ve Güç
  4.  › 
  5. Beta Alanin
  6.  › 
  7. Big Joy
Beta Alanin

Big Joy Beta Alanin

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.

Beta Alanin Ürün Çeşitleri

Beta alanin takviyeleri; farklı formlara sahip seçenekler ile farklı tüketim alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek alternatiflerden oluşur. Beta alanin takviyelerini, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanında yararlanarak supplementler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Beta Alanin Takviyelerinin Formları

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan beta alanin takviyeleri, farklı kullanım imkanları sunan çeşitli formlara sahiptir. Bu formları tek tek ele alacak olursak…

 

Tablet

Tablet formdaki beta alanin takviyeleri; sindirim sisteminde parçalanmak üzere üretilmiş katı, sert ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. Tablet formdaki gıda takviyeleri su ile yutularak kullanılır ve tüketicilere pratik kullanım imkanı sunar.

 

Toz

Toz formdaki amino asit takviyeleri su ile karıştırılarak tüketilir. Tablet formda takviye kullanmakta güçlük yaşayan kişiler tarafından da tercih edilmektedir.

 

En İyi Beta Alanin Markaları

Farklı form ve içerik tipi ile karşımıza çıkan beta alanin takviyelerinin üretiminde, birden fazla marka öne çıkar. Bu markalar arasında yerli ve yabancı markalar da yer almaktadır. Kingsize Nutrition, Big Joy, Hardline ve Olimp gibi markalar an iyi beta alanin markaları sayılabilir. Bu markaların gıda takviyelerini supplementler.com üzerinden kolayca ulaşılabilir ve dilediğiniz formdaki takviye çeşidini keşfetme imkanı bulabilirsiniz.

 

Beta Alanin Takviyesi Fiyatları

Her takviye ürünlerinde olduğu gibi beta alanin takviyelerinin fiyatları da ürünlerin markası, içeriğinde yer alan tüm bileşenler, ambalajı ve gramajı gibi birçok nedene bağlı olarak değişkenlik gösterir. İncelediğiniz beta alanin takviyelerini orijinal ürün garantisi, size özel olarak hazırlanmış indirimler, farklı ödeme imkanları ve aynı gün kargo hizmeti ile supplementler.com üzerinden satın alabilirsiniz.


Beta Alanin Takviyesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beta alanin takviyesi satın alırken piyasada güvenilir olmasıyla bilinen platform ve mağazaları tercih edebilirsiniz. Satın alınacak ürünün orijinal olup olmadığı muhakkak kontrol edilmelidir. Ayrıca üretici firmanın gıda takviyesine dair barkod numaralarının ambalaj üzerinde yer alıp almadığı da dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Satın almış olduğunuz beta alanin takviyesine ait ambalajın tahrip edilmemiş şekilde size ulaşması da önem arz eder.

 

Beta Alanin Takviyesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle mevcut durumunuzu değerlendirmek ve herhangi bir sağlık sorununuz var ise ona göre yol haritası belirlemek adına doktorunuza danışmalısınız. Takviye kullanmaya uygun olduğunuz takdirde aldığınız gıda takviyesini takviye ürünün üzerinde yer alan açıklamaları dikkate alarak kullanmanız tavsiye edilir.

 

Beta Alanin Kullananların Yorumları

Beta alanin takviyesi kullananlar, supplementler.com’un yorum bölümünde satın aldıkları ürüne dair yorum yapabilmektedir. İncelediğiniz ürünün altında yer alan yorum kısmını inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Beta Alanin Nedir?

Beta alanin, esansiyel olmayan bir amino asit çeşididir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Beta Alanin Nedir? başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

 

Beta Alanin Ne İşe Yarar?

Beta alanin ne işe yaradığına dair bilgi edinmek için burayı tıklayabilirsiniz.

 

Beta Alanin Hangi Besinlerde Bulunur?

Beta alaninin; et, kümes hayvanları ve balık gibi besinlerde yer aldığı bilinmektedir.

 

Kimler Beta Alanin Takviyesi Kullanabilir?

Beta alanin takviyelerini genelde spor yapanların ve fitness tutkunlarının kullandıkları bilinmektedir. Ancak gıda takviyelerinin kişi üzerindeki etkileri; beslenme durumu, yaş ve fiziksel özellikler gibi pek çok faktör nedeniyle değişiklik gösterebilir. Bu nedenle herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan evvel doktorunuza danışmanız önerilir.

 

Beta Alanin Takviyesi Nasıl Kullanılır?

Beta alanin takviyelerinin kullanım yöntemi, takviye ürünün formuna göre farklılık gösterebilir. Örneğim tablet formda yer alan takviyeler su ile yutularak kullanılabilirken, toz formdaki takviyeleri sıvı ile karıştırılarak kullanılır. Beta alanin takviyelerinin servis miktarına ve nasıl kullanılacağına dair bilgi edinmek için takviye ürünün üzerinde yer alan kullanım talimatlarına göz atmanız önerilir.

 

Beta Alanin Takviyesi Ne Zaman Kullanılır?

Beta alanin takviyeleri genelde antrenmandan yarım saat önce ya da hemen sonra kullanıldığını bilinmektedir. Beta alanin takviyesinin ne zaman kullanılacağına dair bilgiyi incelediğiniz ürünün açıklama kısmında görebilirsiniz.

 

Beta Alanin Takviyeleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Satın aldığınız gıda takviyesini direkt güneş alan yerlerden uzak tutmanız tavsiye edilir. Gıda takviyelerini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Ayrıca gıda takviyelerinin üzerinde yer alan saklama koşullarını ve son kullanım tarihlerini göz önünde bulundurmanızı öneririz.

 

Beta Alanin Nereden Satın Alınır?

Beta alanin takviyeleri, fiziksel mağazalar ya da online satış platformları aracılığıyla satışa sunulmaktadır. Gıda takviyesinin içerik bilgilerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve ne kadar kullanılacağına dair tavsiyeler gibi birçok fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla erişebilirsiniz. Supplementler.com üzerinden ya da Supplementler mağazalarından dilediğiniz beta alanin takviyesini size özel imkanlarla satın alabilirsiniz.

 

Kaynaklar:

1. Role of Beta-Alanine Supplementation on Muscle Carnosine and Exercise Performance, 2010

2. Effect of Two Β-Alanine Dosing Protocols on Muscle Carnosine Synthesis And Washout, 2012


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top