İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Performans ve Güç
  4.  › 
  5. Kompleks Tribulus
  6.  › 
  7. Big Joy
Kompleks Tribulus

Big Joy Kompleks Tribulus

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.
%15 İndirim
400 TL 340 TL
SEPETE EKLE

Kompleks Tribulus Ürün Çeşitleri

Piyasada pek çok markaya ait kompleks tribulus ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler içerisinde tribulus terrestris yani demir dikeni ekstresinin yanı sıra; vitamin, mineral ve amino asit çeşitleri de yer alır.


En İyi Kompleks Tribulus Markaları

Kompleks tribulus takviyelerinin üretiminde, sayısı azımsanmayacak oranda marka yer alır. Kingsize Nutrition ve Big Joy gibi pek çok marka sektörde öne çıkar. Yurt dışı merkezli üretim yapan markalara ve Türkiye menşeli markalara ait olan kompleks tribulus takviyelerini, Supplementler.com üzerinden keşfedebilirsiniz.


Kompleks Tribulus Ürün Fiyatları

Pek çok takviye ürününde olduğu gibi kompleks tribulus ürünlerinin fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Kompleks tribulus takviyesi fiyatlarını, markadan içeriğinde yer alan bileşenlere, ambalajdan gramaja kadar pek çok unsur etkileyebilir. İncelediğiniz kompleks tribulus takviyesini %100 orijinal ürün garantisi, farklı ödeme seçenekleri, size özel indirimler ve aynı gün kargo imkanıyla supplementler.com üzerinden satın alabilirsiniz.


Kompleks Tribulus Kullananların Yorumları

Kompleks tribulus ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.


Kompleks Tribulus Formları

Kompleks tribulus takviyeleri genelde tablet ve kapsül formda karşımıza çıkar.

Tablet

Sindirim sisteminde parçalanmak üzere üretilmiş ve katı, sert, pürüzsüz bir yüzeye sahip olan tablet formdaki takviye ürünler; kullanılan içerik ve takviye çeşidine göre değişmekle birlikte ikiye bölünerek de tüketilebilir.

Kapsül

Kapsül formundaki glukozamin takviyeleri, koruyucu amacı taşıyan; jel ya da sert şekildeki bir dış kabuk içerisinde yer alır. Bahsedilen bu dış kabuk ise sindirim sisteminde metabolize edilerek parçalanır.


Kompleks Tribulus Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tribulus takviyesi seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan markalara ait olan ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca ürünlerin orijinal olup olmadığı da mutlaka kontrol edilmelidir. Onay ve izin numaraları, takviyeyi üreten firmanın ürüne dair barkod ve lot numaralarının yer alıp almadığı da yine dikkat edilmesi gereken konular içinde yer alır. Almış olduğunuz takviyeye ait ambalajın da deforme edilmeden ve bozulmadan size ulaşmış olması bu konuda önem taşır.


Sıkça Sorulan Sorular

Tribulus Nedir?

Demir dikeni olarak adlandırılan Tribulus terrestris; Avrupa, Güney Asya, Afrika ve Avustralya'nın ılıman ve tropikal bölgelerine özgü çiçekli bir bitkidir.


Tribulus Ne İşe Yarar?

Tribulus terrestris hakkında yapılan pek çok araştırma yapıldığı bilinmektedir. Bu konu hakkında bilgi edinmek için Tribulus Ne İşe Yarar? başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.


Kompleks Tribulus Nedir?

Kompleks tribulus ürünlerinin içeriğinde sporcuların hedefledikleri noktanın ötesine geçmelerine yardımcı olmayı amaçlayan içerikler yer alır. Kompleks tribulus takviyeleri içerisinde tribulus terrestris’in yanı sıra arjinin, BCAA, maça ekstresi, ısırgan ekstresi, çinko, D3 gibi farklı aminoasit, vitamin ve bitkisel içerikleri yer alır.


Kimler Kompleks Tribulus Kullanabilir?

Gıda takviyelerinin etkileri; fiziksel durum, yaş ve cinsiyet gibi pek çok faktör nedeniyle farklılık gösterebilir. Kompleks tribulus takviyesi kullanmadan önce içeriğini göz önünde bulundurup, doktorunuza danışmanız önerilir. İhtiyaç halinde, doktor önerisi ve yönlendirmesi ile kompleks tribulus takviyesi kullanmayı düşünebilirsiniz.


Kompleks Tribulus Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Çoğu takviye üründe olduğu gibi kompleks tribulus takviyesi de kapalı, serin, güneş ışığına maruz kalmayan ve kuru olan bir ortamda saklanmalıdır. Satın alınan takviye ürünlerinin üzerinde yer alan saklama koşullarına ve son kullanma tarihine dikkat edilmelidir.


Kompleks Tribulus Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Kompleks tiribulus ürünleri fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Ürün içeriklerinin yer aldığı tablo ve kullanım önerisi gibi pek çok bilgiyi supplementler.com aracılığıyla öğrenmek mümkündür. Ayrıca deneyimli satış temsilcilerinin yer aldığı Supplementler mağazalarında da ürünlerin içeriklerine dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top