İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Vital Proteins
Tüm Ürünler

Vital Proteins

Devamını oku »
6 ürün listeleniyor.

Vital Proteins Collagen Peptides Hakkında

Tek bir bileşen içeren Vital Proteins Collagen Peptides’in nötr bir tadı vardır. Kahve, su ve smoothie gibi birçok içeriğe ve tarife eklemeye uygun bir üründür. Günün her saati kullanılabilen ürünün içeriğindeki kolajen peptitler sıcak ve soğuk sıvılar ile karıştırılabilir. Peptit formda olması nedeniyle vücut tarafından emilebilir. Kullanımı kolay olan ürün kahve ve smoothie gibi sıcak veya soğuk içeceklerde çözünür. Paleo diyetine de uygundur.

Vital Proteins Fiyatı

Supplementler.com üzerinden Vital Proteins markasının kolajen takviyelerini keşfedebilirsiniz. Fiyat, içerik ve servis miktarı gibi pek çok özelliğe bakarak inceleyebileceğiniz ürünleri, ücretsiz kargo imkanıyla satın alabilirsiniz. 


Sıkça Sorulan Sorular

Vital Proteins Collagen Peptides Nasıl Kullanılır?

Vital Proteins Collagen Peptides’i kullanım talimatlarına uygun olacak şekilde tüketebilirsiniz; 1 ölçek ürünü kahve veya smoothie’nize ekleyebilirsiniz. Vital Proteins Collagen Peptides nötr tadı sayesinde eklendiği içeceklerin tadını değiştirmez. Aynı zamanda soğuk veya sıcak içecekler ile kullanılabilir. Sabahları filtre kahvenizin içine ekleyebilir ya da kolajen içeren smoothie tariflerinde kullanabilirsiniz.

Vital Proteins Collagen Peptides Ne Zaman Kullanılır?

Toz kolajenin kaç defa ve hangi miktarda kullanılacağına dair bilgi Vital Proteins Collagen Peptides üzerinde yer alan kullanım talimatlarında yer almaktadır.

Vital Proteins Collagen Peptides’i Kimler Kullanamaz?

Hamilelik ve emzirme dönemi ya da hastalık veya ilaç kullanılması gibi durumlarda doktorunuza danışın. Vital Proteins kolajen takviyelerini; üyelere özel indirimler, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo hizmeti ile supplementler.com üzerinden satın alabilirsiniz

Vital Proteins Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Vital Proteins ürünleri kapalı bir şekilde, serin, kuru ve direkt güneş ışığı görmeyen bir ortamda muhafaza edilmelidir. Vital Proteins ürünleri üzerinde yer alan saklama koşullarını takip etmeniz önerilir.

Vital Proteins Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Vital Proteins ürünleri, online ve fiziksel mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Online mağazalarda yer alan ürünlerin içeriklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Deneyimli satış temsilcilerinin bilgilerini paylaştığı fiziksel mağazalarda da ürünlere dair bilgi edinebilirsiniz. Supplementler.com üzerinden veya Supplementler’in fiziksel mağazaları aracılığıyla, Vital Proteins kolajen takviyelerini satın alabilirsiniz.

Kolajen Nedir?

Saç, deri, tırnak, kemik, bağ ve bağ dokularımızın yapısında yer alan kolajen vücudumuzda en yüksek miktarda bulunan proteindir.*

*Blum SR. The collagen family. Cold Spring Harb Perspect Biol. 2011; 3(1): 1-19

Kolajen Ne İşe Yarar?

Kolajen doğduğumuz andan itibaren vücudumuzda üretilen bir çeşit proteindir yani vücudumuzda doğal olarak sentezlenir. Ciltte, tendonlarda, kıkırdakta, kemiklerin organik matriksinde, ligamentlerde, gözün korneasında ve organlarda önemli oranda bulunan proteindir. Deri ve kemiğin ana bileşenidir.

*Gelse K, Pöschl E, Aigner T. Collagens--structure, function, and biosynthesis. Adv Drug Deliv Rev. 2003;55(12):1531-1546

Kolajen Türleri Nelerdir?

Kolajenin birçok farklı türü yer alır. Tip 1 kolajen, vücutta bulunan kolajenin %90'ını oluşturur. Kemik, deri, tendon, fibröz kıkırdak ve diş yapısında rol alır. Tip 2 kolajen, eklemlerde yer alan elastik kıkırdakta bulunur. Tip 3 kolajen, kas, organ ve damar yapılarında yer alır. Tip 4 kolajen, cilt katmanlarında bulunur.* Konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın.

*Gelse K, Pöschl E, Aigner T. Collagens--structure, function, and biosynthesis. Adv Drug Deliv Rev. 2003;55(12):1531-1546


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top