İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Pure Encapsulations
Tüm Ürünler

Pure Encapsulations

28 ürün listeleniyor.


Pure Encapsulations Hakkında

Pure Encapsulations, Nestlé Türkiye bünyesinde yer alan bir markadır. Kalite standartlarını gözeten üretim süreçleri ile Pure Encapsulations, sektördeki takviye edici gıdaların kalitesini ve statüsünü yükseltmeye odaklanır. Bunların yanı sıra sürdürülebilir bir üretim politikasına sahip olan Pure Encapsulations, ürünlerini tek kullanımlık paketler yerine geri dönüştürülebilir ambalajlarda muhafaza eder. Böylece doğal çevreye katkıda bulunur. 


Pure Encapsulations Ürünleri

Klinik araştırmalar çerçevesinde test edilmiş ve dünya standartlarında üretilmiş ham maddelerin kullanıldığı Pure Encapsulations ürünleri, birçok besin kaynağından oluşur. Magnezyum, demir, çinko, B, C ve D vitamini gibi vitamin ve minerallerin bulunduğu ürün yelpazesinde; alfa lipoik asit, glutamin, arjinin, koenzim Q10 ve benzeri içerikler de yer alır. Cranberry, zerdeçal ve ginkgo biloba gibi bitkisel içeriklerin de bulunduğu Pure Encapsulations gıda takviyesi çeşitleri; tek bir ham madde ile yer alabildiği gibi kompleks formüller de sunar.


Pure Encapsulations Vitaminler

Pure Encapsulations vitamin takviyeleri, tek bir vitamini veya birden fazla vitamini içeren formüllerden oluşur. Pure Encapsulations B-Complex 30 Kapsül; 8 farklı B grubu vitamini içerir. Ayrıca vegan ve vejetaryen kullanıma da uygundur.

Pure Encapsulations All in One 30 Kapsül içerisinde; C, B13, E, D, B6, B1, B2, B12 vitaminlerine ek olarak magnezyum, üzüm tohumu ekstresi, lutenin, selenyum, koenzim Q10, manganez, krom, biotin ve folik asit gibi bileşikler de içeren bir formüle sahiptir. Gluten ve aroma verici maddeler içermeyen gıda takviyesi vejetaryen kullanıma uygundur.

Pure Encapsulations Vitamin C Buffered 30 Kapsül, her servisinde 670 mg C vitamini takviyesi sunar. Vegan ve vejetaryen kullanıma uygun bir gıda takviyesidir.

Pure Encapsulations Vitamin D3 1000 IU 30 Kapsül ise her serviste 25 mcg D3 vitamini sunar ve vejetaryen kullanıma uygundur.


Pure Encapsulations Bitkisel Ürünler

Pure Encapsulations bitkisel ürünleri, ginseng, bromelain (ananas özü), zerdeçal ekstresi (curcumin), ginkgo biloba ve cranberry içeren çeşitlere sahiptir. Bu bitkisel ürünlerin hepsi vegan ve vejetaryen kullanıma uygundur.


Pure Encapsulations Antioksidanlar

Pure Encapsulations antioksidanlar; resveratrol, koenzim Q10, alfa lipoik asit ve glutatyon içeren çeşitleri ile yer alır. Bu ürünler de vegan ve vejetaryen kullanımına uygundur.

Pure Encapsulations Mineraller

Pure Encapsulations mineral takviyeleri, magnezyum, çinko, selenyum, C vitamini ve demir içeren çeşitleri ile karşımıza çıkar. Ayrıca kompleks mineraller içeren çeşitleri de mevcuttur. Pure Encapsulations Mineral 650A 90 Kapsül; aralarında kalsiyum, magnezyum, demir, selenyum ve çinkonun bulunduğu dokuz farklı mineral içerir. Pure Encapsulations Osteo Complex 30 Kapsül ise kalsiyum, çinko, magnezyum, bakır ve D vitamini içerir.

Pure Encapsulations Probiyotik

Daily Probiotic Blend hem vejetaryen hem de vegan kullanıma uygun bir üründür. Daily Probiotic Blend içerisinde 6 farklı probiyotik mikroorganizma yer alır. Ürünün içeriğinde; lactobacillus acidophilus La-14, bifidobacterium lactis Bl-04, bifidobacterium bifidum Bb-06, lactobacillus salivarius Ls-33, lactobacillus casei Lc-11 ve streptococcus thermophilus St-21 maddeleri bulunur.


Pure Encapsulations İçeriği

Pure Encapsulations ürünleri, bilimin ışığında birinci sınıf içerikler kullanılarak üretilir. Ham maddelerin etkinliğini ve içeriğini doğrulamak üzere sertifikalı bağımsız laboratuvarlarla iş birliği içinde çalışılır ve yoğun test süreçleri yürütülür.

Pure Encapsulations sadece içerikleriyle değil, ürünlerinde yer almayan maddelerle de farkını yansıtır. Pure Encapsulations ürünleri yapay tatlandırıcılar, GDO, gluten, trans yağ, dolgu maddeleri, fıstık, buğday, koruyucular, soya ve benzeri maddeler içermez. 

Pure Encapsulations Ürünlerinin Fiyatları

Pure Encapsulations ürünlerinin fiyatları; içerisinde yer alan bileşiklere ve gramajına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Pure Encapsulations gıda takviyelerini supplementler.com üzerinden aynı gün kargo imkanından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


Pure Encapsulations Nedir?

Nestlé Türkiye bünyesinde yer alan Pure Encapsulations, en yüksek standartlarla inovatif gıda takviyesi ürünleri üreten bir markadır. Ürünlerinin üretiminde ve kontrolünde akademik araştırma kurumlarıyla iş birliği yaparak yol alan marka, klinik araştırmalara katkıda bulunur ve gıda takviyesi sektörünün ilerlemesinde rol oynayan bir üretim politikası izler.

Pure Encapsulations Ne İşe Yarar?

Vitamin, mineral ve bitkisel içerikler kullanarak hazırlanan takviye edici gıdalar, günlük beslenmede eksik kalan bazı besinlerin tamamlanmasına destek olur.

Pure Encapsulations Ürünleri Hangi Formlarda Satılır?

Pure Encapsulations ürünleri kapsül ve toz formlarda üretilmiştir. Bu formlar tüketicilere farklı kullanım kolaylıkları sunar.

Pure Encapsulations Ürünleri Ne Zaman Kullanılır?

Pure Encapsulations takviye ürünlerinin kullanım zamanları farklılık gösterebilir. Takviye edici gıdaların üzerinde yer alan kullanım talimatlarını takip etmeniz önerilir.

Pure Encapsulations Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Kaliteli içerik ve test edilip onaylanmış formüller ile üretilen Pure Encapsulations gıda takviyelerini supplementler.com üzerinden detaylı olarak inceleyebilir; size en uygun ürünü ücretsiz kargo fırsatını değerlendirerek satın alabilirsiniz.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top