İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. PHD
Tüm Ürünler

PHD

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

PHD Ürün Çeşitleri

PHD lezzetli ve yüksek kaliteli gıdalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sporcular ve sporcu gıdalarına ihtiyaç duyan kullanıcılarına whey protesin, bcaa, protein bar, beta alanin, glutamin ve daha birçok kaliteli bileşene sahip ürün sunar.

 

PHD Kalite Standartları

PHD ürünlerinin tümü tümü Helal sertifikalıdır. PHD, BRC onaylı üreticilerle çalışmakta ve ISO 9001: 2015 onaylı bir işletmeye sahiptir. Tüm peynir altı suyu proteini ve süt içeren diğer proteinler otla beslenen ineklerden elde edilir ve hormon içermez.

 

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top