İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Nutrex
Tüm Ürünler

Nutrex

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Nutrex Hakkında Kısa Bilgiler:

Nutrex, yoğun araştırma ve çalışmaları sayesinde, yüksek kaliteye sahip içerikli ürünleriyle birlikte, besin desteği endüstrisinde, önemli bir konuma yükselmeyi başarmıştır.

2012’de yani şirketin 10. yılında, hem yıl dönümlerini kutlamışlar, hem de Amerika’nın Florida eyaletinde bulunan yaklaşık 7500 metre karelik ofislerinin açılış törenini gerçekleştirmişlerdir.

Nutrex’in Ürün Çeşitliliği:

Nutrex Research markasının; protein tozu, amino asit, yağ yakıcı, performans ve güç arttırıcı ve kreatin gibi kategorilerde ürünleri bulunmaktadır. Nutrex bu ürünlerini, “Black Performance Series” ve “Basix Diet Series” olmak üzere iki farklı seri başlığı altında piyasaya sunmaktadır.

Nutrex’in Öne Çıkan Ürünleri:

Nutrex’in en çok tercih edilen ürünleri; “Black Performance” serisine ait, termojenik etkiye sahip yağ yakımına yardımcı olabilecek, yüksek miktarda taurin içeriği olan Lipo 6 Black Kapsül ürünü ve yine “Black Performance” serisine ait, 2:1:1 oranında BCAA içeriği olan, BCAA Drive Black ürünüdür.

Nutrex Nerede Üretiliyor:

Nutrex, ürünlerini Amerika’nın Florida eyaletindeki fabrikasında üretmektedir.

Nutrex Sponsorları:

Nutrex’in sporcu ve atletlerin listesi şu şekildedir:

  • Larissa Reis
  • Anton Antipov
  • Yarishna Ayala
  • Gerardo Gabriel
  • Collin Joseph
disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top