İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Haypak
Tüm Ürünler

Haypak

Devamını oku »

Haypak Spor Havluları

Haypak, spor salonları, spa merkezleri, otellerde kullanılabilen ürün seçenekleri ile birçok farklı müşteriye hitap edebilen; tek kullanımlık havlu ve hijyen ürünleri tasarlayan bir markadır. Haypak ürünleri, suda dağılmaz ve çözünmez. Spor çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz Haypak havlular dayanıklı ve yumuşak dokusuyla pratik ürün seçenekleridir.

Haypak havlular doğada kolayca çözünür ve çevre dostu bir yapıdadır. Haypak havlunuzu kullandıktan sonra geri dönüşüm kutusuna atarsanız kağıtlarla beraber tekrar doğaya kazandırılabilir. Haypak; tek kullanımlık havlu ve diğer tüm ürünleri ile müşterilerine en hijyenik hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda % 50'ye varan bir tasarruf imkanı tanır.

Spor Salonu İçin En İdeal Spor Havlusu

Spor aletlerinin üstüne sermek ve kendinizi kurulamak için aynı hijyenik olmayan pamuk havluları kullanmak sizi rahatsız hissettirebilir. Tek kullanımlık spor havluları yenilikçi, yüksek performanslı, kompakt bir seçenek sunar.

Haypak tek kullanımlık spor salonu havluları, hijyenik ve rahat bir spor salonu deneyimi için sağlıklı ve ideal bir çözümdür. Tek kullanımlık spor havlu ürünlerini kullanmak, diğer insanların teriyle olan temasınızı keser ve sizin için daha hijyenik bir antrenman sağlar.

Antrenman sonrası duşa girmeye gelince, yumuşak, emici ve kompakt bir banyo / duş havlusu işinizi görür. Nemli ve hacimli bir pamuklu havluyu taşımak yerine, çantanıza Haypak tek kullanımlık büyük boy duş havlusu koymanız yeterli olur. Haypak duş havluları cildinize karşı naziktir ve yeniden kullanabilirsiniz, dilediğinizde kağıt dönüşüm kutusuna atarak çevreye zarar vermeden en hijyenik şekilde antrenmanınızı sonlandırabilirsiniz.

Spor Salonunda Neden Havlu Kullanmalısınız?

Spor salonunda her zaman yanınızda almamız gereken en önemli yardımcı havludur. Havlunuz, sizinle makine arasında bir engel oluşturur. Spor aletlerinin temas noktalarını havlu ile bloke edebilir teninize değmemesini sağlayabilirsiniz.

Temas noktalarının temizliğinin yeterli olmadığı durumlarda havlular, vücut sıvısının makinede bulunanlardan size ve sizden diğerlerine geçmesini önleyebilir. Havlunuz temel olarak koruyucu bariyeriniz olduğundan, kendi güvenliğiniz için orada olduğunu unutmayın, bu yüzden tek kullanımlık havlu kullanmayı ihmal etmeyin.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top