İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Hardline
Tüm Ürünler

Hardline

Devamını oku »
40 ürün listeleniyor.

Hardline Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler

Hardline Nutrition, geniş ürün yelpazesindeki her ürünü dünya standartlarındaki, Tübitak destekli tesislerinde üretmektedir. Hardline Nutrition, hammadde ihtiyacını, konusunda Dünya lideri olan, patentli ve en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan karşılamaktadır. Hardline'In hammadde üreticisi firmalarının aynı zamanda Türkiye distribütörü olması, ürünlerinin en ekonomik şekilde tüketiciye ulaşmasına neden olmaktadır.

Hardline Nutrition, Tübitak ile beraber yürüttüğü çalışmalar ve büyük yatırımlar sonucu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuvarı açmıştır. Hardline Nutrition, AR-GE çalışmalarına verdiği yüksek önemden dolayı, her zaman en yüksek kalitede, güvenli ve üstün performanslı ürünlere ulaşabiliceğinizden emin olabilirsiniz.

Hardline Nutrition Ürün Çeşitliliği

Hardline geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

Protein Tozları: Hardline Hipro, Vmax ve Whey 3Matrix adlı 3 farklı protein tozu üretmektedir. Hardline Hipro sadece %100 izole whey protein kullanır ve kana en hızlı karışan ürünleridir. Hardline Vmax ise sadece soya içeriği olan bitkisel bir proteindir. Hardline Whey 3Matrix ürünü ise Hidrolize, İzole ve Konsantre Whey proteinlerinden üretilmiştir ayrıca zengin BCAA karışımın üzerine saf formda 3000mg Kreatin Monohidrat içerir.

Gainer (kilo ve hacim): Hardline Progainer kilo almak isteyen insanlar için üretilmiş, yüksek kalorili bir üründür.

Amino Asitler ve Kreatin: Hardline’ın farklı amino asit ve BCAA ürünleri bulunmaktadır. Hardline BCAA Matrix toz formundayken, Hardline BCAA 4:1:1 ürünü tablet formundadır. Hardline’ın ayrıca Hardline Glutapure gibi tek amino asit formülası içeren ürünleri de vardır. Hardline Creapure ise en yüksek kalite Alman üretimi olan bir kreatindir.

L-Karnitin, CLA ve Diyet: Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı, Hardline Burner, Hardline CLA One, Hardline Carnifit gibi ürünlerden oluşan ürün gurubu, kilo vermek isteyen kişiler için ideal ürünler sunmaktadır. Hardline CLA, L-Karnitin gibi ürünleri hem sıvı hem de tablet formunda sunmuştur ve tüketiciye yüksek sayıda opsiyon vermektedir.

Hardline Performans ve Güç Takviyeleri: Hardline bu ürün gurubunda Hardline Carbopure adlı saf karbonhidrat, Hardline Noxx 5, Hardline Nox 2, Hardline KGT+Caffein ve Hardline Ribose gibi  dayanıklılık ve enerji ürünleri sunmaktadır.

Hardline Sporcu Vitaminleri: Hardline ZMA, Hardline Glucosamine Chondroitin, Hardline Tribulus ve Hardline Vitamin Mineral gibi ürünlerden oluşan bu ürün gurubu, günlük olarak yeterince vitamin ile mineral alamayan, vitamin ve mineral eksikliği olan kişiler içindir.

Hardline Nutrition Öne Çıkan Ürünleri

Hardline Progainer özellikle kilo ve hacim kazanmak isteyenkişiler arasında çok popüler bir üründür. Hardline Progainer, kompleks içeriği, fiyat / performans dengesi ve etkisi yüzünden çok tercih edilmektedir. Hardline’ın çok popüler olan diğer bir ürünü ise Hardline Whey 3Matrix’dir. Hardline Whey 3Matrix, 3 farklı proteinden oluşmaktadır. Glutamin ve kreatin de içerdiği için çok popüler bir üründür. Spor sonrası kasların protein ihtiyacını hızlıca karşılayan Hardline Whey 3Matrix aynı zamanda laktoz içermez.

Hardline Nutrition Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Hardline Nutrition ürünleri TUBİTAK ile ortak geliştirilen Yüksek Teknoloji tesislerinde üretilmektedir. Hardline Nutrition üretim çalışmalarını da Türkiye’deki ilk ve tek spor gıdası laboratuvarında sürdürmektedir.

Hardline Nutrition Kalite Sertifikaları

Hardline Nutrition’ın kalite sertifikaları içinde Helal Gıda, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi, GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları"), HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") gibi çok önemli ve her firmanın alamadığı kalite sertifikaları bulunmaktadır.

Hardline Nutrition Sponsorları

Üretim ve ithalatın dışında spor camiasında oldukça geniş bir yer alan Hardline Nutrition, ülkemizdeki birçok profesyonel atletin sponsorluğunu yapmaktadır. Hardline Nutrition’ın özellikle genç sporculara destek amaçlı birçok vücut geliştirme, bilek güreşi, uzak doğu sporları ve motor sporları sporcularına Hardline Spor Kulübü Derneği bünyesinde destek vermektedir.

Hardline’ın sponsor olduğu en önemli sporculardan biri de Türk vücut geliştiricilerden Serdar Aktolga’dır. Serdar Aktolga, 4 ayrı vücut geliştirme federasyonunda, (IFBB, WABBA, NABBA ve NAC) yarışarak birçok başarıya imzasını atmıştır. Ayrıca birçok kez Türkiye birincisi seçilmiş bir sporcudur. Hardline, Türkiye vücut geliştirme şampiyonu ve uluslararası bir sporcu olan Murat Gönül’e de sponsordur.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top