İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Gaspari
Tüm Ürünler

Gaspari

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Gaspari Nutrition Hakkında Kısa Bilgiler:

1997’de profesyonel vücut geliştirme yaşamına son veren Rich Gaspari tarafından kurulduktan kısa süre sonra dünyaca ünlenen firma, deneyim ve bilim sayesinde başarılı olmuştur. Firma, kurucusu Rich Gaspari’nin de sportif anlamında tecrübelerinden faydalanarak sporcu beslenme ürünleri üretimini en üst kalitede gerçekleştirmeyi hedeflemiş bir şirkettir. Amerika merkezli Gaspari Nutrition tüm ürünlerini kendi bağımsız ARGE takımı ile geliştirmekte ve her zaman piyasaya yenilikçi ürünler sürmeye çalışmaktadır.

Rich Gaspari Kimdir ?

Rich Gaspari 1963’te Amerika’da doğmuş ve 1980-1990 yılları arasında profesyonel vücut geliştiricilik yapmıştır. 14 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Rich Gaspari, hayatı boyunca katıldığı Mr. America, Mr. Universe, Arnold Schwarzenegger Classic yarışmalarını birincilikle bitirmiştir. Ayrıca 3 kere Mr. Olympia’da ilk 5’e girmiştir. Vücut geliştirme sporunda bir sürü yeniliğe imza atan Rich Gaspari, antrenmanlarını ve yemeklerini not tutan ilk vücut geliştiricilerden biridir.

Gaspari Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Gaspari Nutrition’ın geniş ürün yelpazesi vücut geliştirmeye meraklı her kişiye hitap ediyor. Gaspari, protein tozları, pre-workout, bcaa, kreatin, multivitamin, karnitin ürünleri ve çok yüksek sayıda firmanın üretemediği karbonhidrat ürünlerini tüketiciye sunmaktadır.

Gaspari Nutrition Öne Çıkan Ürünleri:

Gaspari’nin protein tozları, amino asit ve bcaa ürünleri ayrıca yoğun ilgi almaktadır. Gaspari Nutrition’ın amino asit ürünü olan Gaspari Amino 8000, piyasaya sunulduğundan beri kendini kanıtlamış ve çok sayıda kullanıcı tarafından beğenilmiş bir üründür. Gaspari markasının protein ürünleri Isofusion ve Myofusion protein tozları da ilgi gören diğer ürünleridir. Myofusion kompleks protein ürünleri probiyotik içerikleri ile diğer ürünlerden farklılaşmaktadırlar.

Gaspari Nutrition Kalite Sertifikaları:

Rich Gaspari’nin National Academy of Sports Medicine’dan sertifikası bulunmaktadır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top