İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
 1. Supplementler
 2.  › 
 3. SIS
Tüm Ürünler

SIS

Devamını oku »
17 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

SiS Ürünlerini Kullananların Yorumları

SiS ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Supplementler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

SiS’in Ürün Çeşitliliği

Bilinçli spor, bilimsel beslenme, kalite taahhüdü konularına büyük önem veren firma, özellikle koşu, yüzme, triatlon ve fulbol gibi uzun süreli ve dayanıklılık gerektiren spor dallarına yönelik geliştirdiği ürünlerle dikkat çekmektedir. En çok bilinen ürün gruplarının başında karbonhidrat jelleri bulunmaktadır. SIS, bilimin ve beslenmenin sporseverlerin performansında sınırlarını zorlayabilmeleri için kullanılabileceğini ürünleri ile kullanıcılarına göstermeyi hedeflemektedir. SiS dayanıklılık ve beslenme hususlarında çalışmalar yapan bir markadır. Sporseverlere güvenilir, testlerden geçmiş, dayanıklılığı hedef alan ürünler sunmaktadır.

SiS şu anda profesyonel bisiklet organizasyonları Team SKY, British Cycling, Cycling Australia ve USA Cycling resmi beslenme partneridir. SiS aynı zamanda ABD Triathlon’un resmi partneridir. SIS, 40'ın üzerinde profesyonel İngiliz ve İskoç Ligi futbol takımının yanısıra dünyanın en popüler futbol kulübü Manchester United FC'ye spor ve beslenme partneridir. Buna ek olarak, Olympians Sir Chris Hoy MBE ve Mark Cavendish MBE’in marka elçileridir.

SiS’in Kalite ve Güvencesi

SIS uzmanlardan oluşan ekibi ve Sir Chris Hoy, Katarina Johnson-Thompson gibi seçkin sporculardan meydana gelen geri bildirimlerle birleştirdiği tecrübesi ile kalite konusuna büyük önem vermektedir. SIS mevcut güvenilir dayanıklılık beslenme ürünleri yelpazesini yenilemeye ve geliştirmeye önem vermektedir.
SIS, doping kontrol laboratuvarı ve LGC tarafından onay alan ürünler sunmaktadır. SIS, dünya çapında birçok spor dalında profesyonel ve olimpik sporcular tarafından güvenilen bir markadır. Bu güvenin en önemli bileşeni, markanın tedarik zincirine ve ürünlerine giren yasaklanmış maddelerin önlenmesine yönelik yaklaşımıdır. Marka kalite standartlarına verdiği önemle aşağıdaki ödülleri almıştır:

 • 2017 The Running Awards - Nutrition Brand of the Year
 • 2017 Functional Sports Nutrition Awards - Best Performance Products
 • 2017 Runner's World Best Nutrition Product - Science in Sport GO Caffeine Shot
 • 2016 Men's Running Award for Best Pre-Race Nutrition Product - GO Hydro + Caffeine
 • 2016 Men's Running Award for Best Healthy Snack & Protein Based product - WHEY20
 • 2016 Men's Running Award for Best Post-race nutrition - REGO Rapid Recovery
 • 2016 The Running Awards - Best Nutrition Brand
 • 2015 Runner's World Personal Best Award for Best Nutritional Product - Science in Sport GO Energy + Caffeine Gel Double Espresso
 • 2014 Functional Sports Nutrition Award for Best Energy Gel Product - GO Isotonic Energy Gel
 • 2013 Tesco Healthcare Award for best Category Supplier of the Year
 • 2013 Sweatshop Running Industry Award for Best Nutrition Product - GO Isotonic Energy Gel
disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top