İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Everlast
Tüm Ürünler

Everlast

Devamını oku »

Everlast Kalitesi

Efsanevi şampiyonlar; Jack Dempsey ve Sugar Ray Robinson'dan, Benson Henderson ve Canelo Alvarez'e kadar birçok profesyonel sporcunun severek kullandığı Everlast ürünleri, hız ve kondisyonunuzu artırır. Everlast, dünya şampiyonu profesyonel sporcuların nesillerdir tercih ettiği fitness aksesuarları markasıdır. Gücünü; özveri, bireysellik ve orijinallik özelliklerine borçlu olan Everlast markası, sayısız şampiyonun hayatında önemli bir yer tutar. Manhattan'da kurulan Everlast markasının ürünleri, 101'den fazla ülkede ve 6 kıtada satılmaktadır.

Everlast Ürünleri

Everlast Duo Wheel karın egzersiz tekerleği, atlama ipi, ayarlanabilir el yayı ve multi fonksiyonel fitness seti sporcuların tüm antrenmanlarında kullanabileceği farklı seçenekler sunar. Everlast egzersiz tekerleği, sayesinde karın kaslarınızı ortaya çıkarabilir daha fit bir görünüme kavuşabilirsiniz. Everlast atlama ipi, egzersizlerinizden önce doğru bir ısınma sağlamanıza yardımcı olur. Everlast ayarlanabilir el yayı sayesinde kas hacminizi zirveye taşıyıp, hipertrofi hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Multi fonksiyonel fitness seti ile çok yönlü bir antrenman programı hazırlayabilir, hayalinizdeki vücut ölçülerine daha kolay erişebilirsiniz. Everlast ürünleri yıllarca kullanabileceğiniz, antrenmanlarınızda farklı kas gruplarını çalıştırmanıza olanak tanıyan fitness ekipmanlarından oluşur.

Everlast’ın Tarihi

1910'da Bronx'ta Jacob Golomb’un kurduğu "Everlast" markası önceleri bir mayo üreticisidir. Sonraki yıllarda Golomb, şirketini tam bir spor ekipmanı perakende mağazasına dönüştürür. 1917'de Jack Dempsey adında genç bir dövüşçü, Everlast ekipmanlarıyla boks yapar. Dempsey, Golomb'tan 15 rounddan fazla sürecek yoğun boks antrenmanı için koruyucu başlıklar yapmasını ister. Golomb, Dempsey için özel eğitim ekipmanları tasarlar. 1919'da Dempsey, Golomb tarafından hazırlanan boks eldivenlerini giyerek dünya ağır boks şampiyonasını kazanır; Everlast böylece dünya genelinde boks ekipmanlarının merkezi olur. Günümüzde Everlast markası dünya genelinde 88 lisansa sahiptir.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top