İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Eti
Tüm Ürünler

Eti

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

ETİ Ürünleri

ETİ ürünleri; bisküvi, gofret, kraker, kek, turta, lifli ürünler olarak çok çeşitli kategorilerde tüketicilerle buluşmaktadır. Bunların yanı sıra ETİ çikolata, kahvaltılıklar, dondurulmuş gıdalar, bebekler için ürünlerle de sektörde önde gelen lider markalar arasında yer almaktadır. ETİ yeni nesil beslenme trendlerine uygun, sağlıklı ve sporcu dostu ürün çeşitleri ile de tüketicilerine hizmet vermektedir. Sadece sağlıklı ve lifli ürünleri ile değil aynı zamanda protein oranı yüksek Eti Maximus Şarj gibi protein bakımından zenginleştirilmiş ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Eti Maximus Şarj protein barda yer fıstığı, kazein whey protein ve hurmanın lezzetli birleşimi ile hızlıca gereken enerji sağlanabilir ve günde 1-2 kez ara öğünlerde tercih edilebilmektedir.

ETİ Kalitesi ve Güvencesi

ETİ ürünleri ileri, çağdaş, yeni ve hijyenik üretim sistemleri ile el değmeden üretilmektedir. Ürünler yüksek kapasitede üretilir ve “TPM Mükemmellik Ödülü", “TPM Süreklilik Ödülü” ve “TPM Özel Ödülü” almıştır. Marka 2010’da BRC(British Retail Concortium Global Standarts) belgesini almıştır. ETİ fabrikaları TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalıdır. ETİ dünya çapında ve Türkiye’de inovatif üretimin öncülerinden olmuş gerek proseslerde gerek ürün seçeneklerinde farklı ve yenilikçi bakış açısı ile tüketicinin sevgisini kazanmıştır. ETİ, Topkek, Popkek, Browni Intense, Sütburger, Balık Kraker, Pizza Kraker, Crax gibi ürünleri ile adından uzun yıllar söz ettirmiş ve yarattığı yeni lezzetli seçeneklerle de her zaman halkın beğenisini kazanmayı başarmıştır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top