İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. CNP
Tüm Ürünler

CNP

Devamını oku »
4 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

CNP Markasının Ürün Çeşitliliği

CNP’nin üstün kalitesiyle üretilen sporcu gıdaları sizi bir sonraki seviyeye taşımaya yardımcı olur. Üst düzey formüllere sahip protein tozları, protein barlar, amino asitler, kreatinin yanı sıra daha birçok sporcu takviyesine sahip olan CNP, sizlere en uygun fiyatlara sahip ve en yüksek kaliteli ürünleri sunar.


CNP Kalite Standartları

Şirket bünyesinde bulunan bilim insanları ve beslenme uzmanlarından oluşan ekip, CNP ürünlerinin spor beslenme dünyasında ön planda kalmasını sağlamak amacıyla piyasadaki en iyi, en faydalı bileşenleri sürekli olarak incelemekte ve analiz etmektedir.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top