İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
Tüm Ürünler

Bobble

Devamını oku »
Son filtreleme kriterlerlerinizle eşleşen bir ürün bulunamadı.
Filtre seçeneklerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

Bobble Nedir?

Auteur firmasının 2010 yılında orijinal markaları olarak çıkarttıkları Bobble markası, serüvenine İngiltere’de başlamıştır. Kullanıcıları tarafından olumlu reaksiyonlar alan Bobble markası tüketicilerce çok beğenilmiştir. İngiltere'de yaygın olarak kullanılan ürünleri ile tüketicinin ilgisini kazanan marka, yalnızca çevre dostu ürünler üretmekle kalmıyor, aynı zamanda yenilikçi, tasarıma dayalı ürünler imal etmek için de güçlü bir tutkuya sahiptir.

Bobble Ürün İçerikleri ve Çeşitleri

Bobble ürünlerinde BPA bulunmamaktadır. BPA (Bisfenol A), yiyecek kapları ve hijyen ürünleri dahil olmak üzere birçok ticari ürüne eklenen bir bileşendir. BPA, yiyecek ve içeceklerin içine girebilecek özellikler gösteren, endüstriyel bir kimyasaldır. İlk olarak 1890'larda keşfedilmiş ve güçlü, esnek plastikler üretmek için diğer bileşiklerle karıştırılarak kullanılmıştır. BPA içermeyen Bobble su şişeleri, aktif yaşam tarzına destek olmayı amaçlayan şık tasarımlarıyla kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. Markanın birçok farklı renk ve dizayn seçeneği bulunmaktadır. Bobble, tasarımda öncü olmayı seven ve sürdürülebilir inovasyon çözümlerini uygulamaya geçirebilen bir markadır.

Bobble Markasının Avantajları

Bobble markası gezegenimizin kaderini değiştirecek nitelikteki bu yenilikçi ürünleri ile sağlıklı su şişesi fikrine yeni bir soluk getirmiştir. Çevreci amaçlar doğrultusunda, Booble ürünleri doğmuş ve filtreli suluk arayanlar için her zevke uygun tasarımlar ortaya çıkmıştır. Ürünlerin öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

• BPA içermeyen sağlıklı su şişeleri,

• Her yaşam tarzına uyan iyi su tadımı,

• Yenilikçi Bobble filtreli su mataraları.

Bobble ailesi, kurulduğu günden bu yana, kullanıcılarına tek kullanımlık şişe suları yerine sürekli kullanılabilecek filtreli çevre dostu mataraları kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Böylece Bobble su şişesi, kahve, çay ve smoothie gibi birçok içeceği hazırlarken pratik ve ekonomik bir yol sunmaktadır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top