İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Bfixx
Tüm Ürünler

Bfixx

Devamını oku »
2 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Bfixx Tarihçesi

Avrupa ve Türkiye’de beslenme ve spor alanlarında ithalat, üretim ve pazarlama yapan Bfixx markası 20 seneden fazla bir süredir kullanıcılarını memnun eden bir markadır. Sektörde böylesine uzun bir süredir beğenilen bir marka olan Bfixx, güvenli, etkili, leziz sloganıyla sporcuların rahatlıkla tercih edebildiği sporcu atıştırmalık ürünleri imal eder.

Sadece iç pazarda değil, dış pazarda da kendini göstermeyi amaçlayan marka, üretim basamağından, ürünlerin tüketiciye ulaşması basamağına kadar kullanıcı memnuniyeti ve şeffaflığı titizlikle sürdürür.

Bfixx Ürün İçerikleri

Besin desteğinin yanı sıra, temel gıda maddeleri arasında yer alan proteinler, sporcuların sıklıkla tercih ettiği kolay taşınabilir proteinli atıştırmalıklar sayesinde çantalarda yerini almıştır. Bu gerçeği aklından çıkarmayan Bfixx yalnızca bir protein markası olmayı tercih etmiştir. Bfixx protein barlar ve sandviçler sporcuların antrenman öncesi ve sonrasında pratik bir şekilde tüketebileceği hızlı ara öğün seçenekleridir.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top