İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Performans ve Güç
  4.  › 
  5. Karbonhidrat ve Jel
Karbonhidrat ve Jel

Karbonhidrat ve Jel

Devamını oku »
60 ürün listeleniyor.
%22 İndirim
675 TL 525 TL
SEPETE EKLE

Karbonhidrat ve Jel Takviyeleri Çeşitleri 

Karbonhidrat ve jel kategorisinde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Ürünler genellikle sıvı formlarda yer almaktadır. Shot ürünleri antrenman öncesinde pratik bir kullanım sağlamasıyla ön plana çıkar. Toz ve diğer formlar ise kendilerine ait kullanım avantajlarına sahiptirler. Burada önemli olan birçok çeşidin arasından doğru ürünün seçilebilmesidir. Bu yüzden ürün seçimi yapmadan evvel hangi formun sizin için en iyisi olduğunu seçmeniz önem taşımaktadır. Supplementler.com adresinde farklı çeşitlerde karbonhidrat ve jel takviyeleri bulunmaktadır. Buradan inceleyebilir, sizin için uygun olan ürünü seçebilirsiniz. 


Karbonhidrat ve Jel Takviyelerinin Formları

Karbonhidrat ve jel kategorisine ait takviyelerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Genellikle toz, saşe veya sıvı gibi formlarda bulunan bu takviyeler, farklı aromalara sahip oldukları gibi ihtiyaca yönelik farklı gramajlarda da olabilirler. 

Sıvı

Sıvı karbonhidrat ve jel takviyeleri, kullanımındaki kolaylık sayesinde revaçtadır. Bu kategorideki ürünler, çeşitli içecekleri de kapsamaktadır. 

Toz 

Toz karbonhidrat ve jel takviyeleri, genellikle takviye tüketimini besinler ile karıştırarak almak isteyenler tarafından tercih edilir. Bu formdaki takviyeler toz halindedir ve direktiflere uygun olarak besinlerle karıştırılarak tüketilir.

Saşe

Diğer formlara göre daha hijyenik kullanım imkanı sunan saşe karbonhidrat ve jel takviyeleri, kullanacağınız zaman açabileceğiniz bir koruma ile kaplıdır ve genellikle tek kullanımlıktır. Ürünün kutusunda tek kullanımlık saşeler yer alır ve kullanılacağı zaman bu saşelerden biri açılarak kutu üzerindeki direktifler doğrultusunda tüketilir. 

Shot 

Shot karbonhidrat ve jel takviyeleri takviyeleri, saşe ve sıvı formlara benzerlik gösterebilir. Aralarındaki fark ise shot ürünlerinin genelde belli aktiviteler öncesi veya sonrası için tek kullanımlık olarak tasarlanan takviyeler olmasıdır. 


Karbonhidrat ve Jel Takviyesi Markaları

Karbonhidrat ve jel takviyeleri farklı markalar tarafından farklı gramajlarda ve formlarda üretilmektedir. Sektörün önde gelen markaları supplementler.com adresinde yer almaktadır. Sektörde öne çıkan karbonhidrat ve jel takviyesi markalarının başında; Hardline, Big Joy, Multipower ve On The Go gibi markalar gelmektedir. İhtiyacınıza yönelik karbonhidrat ve jel takviyesini, supplementler.com adresinden temin edebilirsiniz. 


Karbonhidrat ve Jel Takviyesi Fiyatları

Karbonhidrat ve jel takviyeleri farklı markalar tarafından farklı formlarda ve gramajlarda piyasada satışa sunulmaktadır. Her takviyenin ücretlendirilmesi de farklıdır. Karbonhidrat ve jel takviyelerini satın almadan evvel hangi formun ve gramajın size uygun olduğunu seçmeniz ve buna göre fiyat araştırması yapmanız önemli bir adımdır. Size en uygun karbonhidrat ve jel takviyesi çeşidini ve formunu bulduktan sonra ise sektörün önde gelen markalarının bulunduğu supplementler.com adresinden satın alabilirsiniz. 


Karbonhidrat ve Jel Takviyelerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karbonhidrat ve jel takviyeleri seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan markalara ait olan ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları, takviye üreten firmanın ürünlerine dair barkod ve lot numaralarının yer alıp almadığı ürünün orijinal olup olmadığını göstermektedir. Almış olduğunuz karbonhidrat ve jel akviyelerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır.


Sıkça Sorulan Sorular 

Karbonhidrat ve Jel Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Tüm takviyelerin farklı kullanım şekilleri olabilir. Karbonhidrat ve jel takviyelerinin de formlarına göre kullanımları farklıdır. Toz takviyeler genellikle sıvılara veya besinlere karıştırılarak tüketilir. Sıvı, saşe ve shot gibi farklı formlara sahip olabilen takviyeler, kutusunun üzerinde belirtilen direktiflere göre tüketilmelidir. 

Kimler Karbonhidrat ve Jel Takviyelerini Kullanabilir?

Karbonhidrat ve jel takviyeleri farklı ürünlerden oluşmaktadır. Her takviyenin yaş sınırlaması farklı olabilir. Karbonhidrat ve jel takviyelerini kullanmadan evvel takviye kutularının üzerinde yazan yaş sınırlaması bölümünü inceleyebilirsiniz. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel mevcut durumunuzu değerlendirmek için doktora danışmanız önerilir.

Karbonhidrat ve Jel Takviyeleri Nerede Satılır?

Karbonhidrat ve jel takviyeleri birçok marka tarafından üretilir ve satılır. Fiziki mağazalarda da bulunabilen bu takviyeler aynı zamanda supplementler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de karbonhidrat ve jel takviyelerine sahip olmak istiyorsanız şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için supplementler.com’u tercih edebilirsiniz. 


disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top