İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Kilo ve Hacim
  4.  › 
  5. Hacim
Hacim

Hacim

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.

Hacim Ürünleri Hakkında

Hacim ürünleri, spor yapanlar, kilo ve vücut proporsiyonu hedefleri olanlar için geliştirilen ürünler olarak bilinirler. Hacim ürünlerin içeriğinde genellikle karbonhidrat ve protein miktarları yüksek oranlarda karşımıza çıkar. Bunlara ek olarak; ürün içeriklerinde farklı vitamin ve mineraller de yer alabilir. Hacim ürünleri iyi planlanmış bir antrenman programıyla birlikte ele alınmalıdır.


Hacim Ürünlerinin Formları

Farklı markalara ait hacim ürünleri, supplementler.com adresinde toz formda bulunur. Toz form, belirli sıvılar ile karıştırılarak tüketilebilen bir formdur. Bu sayede antrenmandan önce veya arzu edilen zamanda daha kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunar. 


En İyi Hacim Ürünleri Markaları

Hacim ürünleri, farklı markalar tarafından farklı gramajlarda üretilmektedir. Sektörün önde gelen markaları supplementler.com adresinde satılmaktadır. Sektörde öne çıkan hacim ürünleri markalarının başında; BSN, Hardline, Muscletech, Nutrend, Nutrever, Optimum Nutrition, Reflex Nutrition, Scitec ve Weider gibi markalar gelmektedir. İhtiyacınıza yönelik hacim ürünlerini supplementler.com adresinden temin edebilirsiniz. 


Hacim Ürünlerinin Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın alınacak hacim ürününde en önemli nokta içeriğinin kalitesi ve ihtiyacı karşılayıp karşılamadığı olarak açıklanabilir. Ürünlerin içeriği markasına ve amacına göre değişkenlik gösterebilir. Bu içeriklerin araştırılması, fitness hedeflerini destekleyebilecek nitelikte olmasının kontrol edilmesi önemlidir. İçeriklerin oranları da bu amaca göre araştırılmalıdır. Bunların yanı sıra, ürünlerde kullanılan ham maddeler de ürün içeriğini etkileyebilen özellikler arasında yer alır.


Hacim Ürünlerinin Fiyatları

Hacim ürünleri, farklı markalar tarafından farklı içerik oranları ve gramajlarda piyasada satışa sunulmaktadır. Hacim ürünlerini satın almadan evvel hangi markanın ürünlerinin ve gramajının size uygun olduğunu seçmeniz ve buna göre fiyat araştırması yapmanız önemlidir. Hacim ürünlerinin fiyatları; içeriklerinden servis sayılarına, markalarından içerdikleri ham madde özelliği ve sayısına kadar pek çok değişkene bağlı olarak farklı fiyatlarla satışa sunulabilir. Bu durumda yaşınıza, cinsiyetinize veya bünyenize göre hacim ürünü seçebilmek için öncelikle bir doktora danışabilirsiniz. Size en uygun hacim ürününü bulduktan sonra ise sektörün önde gelen markalarının bulunduğu supplementler.com adresinden hacim ürünlerini satın alabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular

Hacim Ürünleri Ne İşe Yarar?

Hacim ürünleri, farklı içerikleri ile sporcuların belirli vücut hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmişlerdir. Hacim ürünlerine supplementler.com adresinden ulaşabilir, size en uygun ürünü satın alabilirsiniz. 

Hacim Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Her ürünün kullanım şekli içeriğine göre farklılık gösterebilir. Genel olarak toz formda olan hacim ürünleri, değişkenlik gösterebilen ölçülerdeki sıvılara karıştırılarak tüketilmektedir. 

Kimler Hacim Ürünlerini Kullanabilir?

Hacim ürünleri, sporculara yönelik olarak geliştirilmiştir. Ürünlerinin kullanım yaş kısıtlaması olabilir ve bu yüzden ürün içeriğinin incelenmesi ve araştırılması önerilir. Ek olarak, bu ürünleri satın almadan evvel bir doktora danışmanız ve size uygun olan ürünü tercih etmeniz de önem taşır.

Hacim Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Hacim ürünlerine fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşılabilir. Hedeflerinize uygun hacim ürünlerini supplementler.com üzerinden inceleyebilir, farklı ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.


Kaynaklar


  1. Nutrition Recommendations for Bodybuilders in the Off-Season: A Narrative Review, 2019

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top