İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Züber
Tüm Ürünler

Züber

Devamını oku »

Züber Ürünleri

Züber tatlı sevenleri yedikten sonra pişman etmeyecek, lezzetli atıştırmalıklar üreten bir markadır. Tatlı krizlerinizde Züber barları tüketerek tatlı yedikten sonra yaşadığınız kaygıları yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Çünkü şeker yerine meyve, yağ yerine kuruyemiş tüketmiş olursunuz. Yani kısacası tatlı severlerdenseniz ve tatlıyı hayatınızdan çıkartamıyorsanız Züber markası size uygun ürünlere sahip. Tatlı hayatınızda kalsın istiyorsanız Züber’in ürün çeşitlerini incelemeniz doğru bir tercih olabilir.

Züber Ürün Yelpazesi

Züber markası birçok farklı zevke hitap edebilen ve yenilikçi ürün çeşitleri ile kullanıcılarına hizmet veren bir markadır. Züber Glutensiz Protein Bar ve Yer Fıstıklı & Kakaolu seçenekleri özellikle sporcuların tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Züber bar hem tek başına hem de kahve ve çay ile birlikte lezzetli ve tatlı bir aperatiftir. Lifli içeriğinin verdiği tokluk hissi uzun süre devam edebilmektedir.

“Pişmanlatmayan Lezzet” sloganıyla sunulan Züber, tüketicilerin beğenisini kazanmış, sporseverler tarafından da tercih edilen bir markadır. Züber şekersiz ve katkısız bir aperatiftir.

Züber Bar İçerikleri

Züber barlar lezzetli ve yerken anlayacağınız üzere meyve ve/ veya kuruyemişli içeriklere sahiptir. Züber ürünleri laktoz içermez ve glütensizdir.

Yüksek prebiyotik içerikli bu protein barlar, düşük glisemik indekse sahiptir. Züber ürünleri tam tahıllı içerikleri sayesinde tokluk hissi yaratabilmektedir. Bu ürünler lif bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Züber barlar 3 katlı paketleme teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede katkı maddesi içermeden 9 ay boyunca tazeliğini korumaktadır. Züber ürünleri depolama ve katkı maddesi içermez.

Züber ürünlerinin içerikleri Osman Müftüoğlu ve Yaşasın Hayat Beslenme Enstitüsü’nün katkılarıyla oluşturulmuştur.

Züber barlar ara öğünler için ideal seçenekler sunmaktadır. Eğer ana öğünler kadar ara öğünlerinize de özen gösteriyorsanız ürün yelpazesinde beğenebileceğiniz bir lezzet alternatifi bulabilirsiniz. Züber ürünlerinin içerisinde yer fıstığı, kakao, hurma, hindiba kökü lifi, yulaf kepeği, Antep fıstığı gibi besin değerleri yüksek bileşenler yer alabilmektedir. Eğer ilave şeker, laktoz, tatlandırıcı, koruyucu, soya, ve trans yağ olmayan bar arıyorsanız Züber markasını tercih edebilirsiniz. Züber barlar; zengin besin değerlerine sahip ve yüksek enerji kaynağı olan atıştırmalıklardır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top