İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
 1. Supplementler
 2.  › 
 3. Zeroshot
Tüm Ürünler

Zeroshot

Devamını oku »
15 ürün listeleniyor.

ZeroShot Hakkında Kısa Bilgiler

ZeroShot ürünleri ve firmaya ait diğer ürünler hem profesyonel vücut geliştiriciler hem de günlük hayatta kendisini yorgun hisseden, kardiyo antrenmanlarının daha verimli geçmesini isteyen, antrenmanların öncesi hazırlık yapma ihtiyacı olan herkes tarafından tercih edilmektedir.

ZeroShot’ın Ürün Çeşitliliği

ZeroShot’ın, farklı aroma seçenekleriyle l-carnitin (l-karnitin) ürünleri bulunmaktadır. ZeroShot, ürünleri ile tükettiğiniz besinleri spor esnasında enerjiye dönüştürmenize yardımcı olabilir.

ZeroShot’ın Öne Çıkan Ürünleri

ZeroShot, 60 ML 3000mg L-Carnitine ile öne çıkmakta ve bu ürününün protakal ve çilek aromaları bulunmaktadır. Ürünü 12’li ve tekli paketler halinde satın alabilirsiniz.

ZeroShot Nerede Üretiliyor?

ZeroShot, daha önceleri Hollanda'da yürüttüğü üretim operasyonunu şuan Turkiye'de devam ettirmektedir.

ZeroShot’ın Sponsorları

ZeroShot, Türk vücut geliştirme sporcuları olan Volkan Yalvaç ve Kadir Özcan’a sponsor olmuştur. Ayrıca ZeroShot markasının sahibi Stacker Europe’un sponsor olduğu bazı atlet ve sporcuların isimleri de şu şekildedir:

 • Tom Daemen
 • Milou Mets
 • Adam Waite
 • Naomi Hoofs
 • Sheena Widdershoven
 • Almir Velagic
 • Duncan Zuur
 • Jürgen Spiess
 • Heida Berta
disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top