İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için Teste Başla

Zayıflamakistiyorsun ?

Yağ Yakmak

Kas gelişimini hızlandırmak mıistiyorsun ?

Kas Gelişimi

Kilo ve Hacim mi kazanmak istiyorsun ?

Kilo ve Hacim

Yeni mibaşlıyorsun ?

Başlangıç

Geliştirme aşamasında mısın ?

Orta

Daha fazlasını mı istiyorsun ?

İleri

İhtiyaçlarına göre, sana özel ürünleri görmek için

Ürünleri Getir
  1. Supplementler
  2.  › 
  3. Waspco
Tüm Ürünler

Waspco

Devamını oku »

Waspco Bar Ürün Çeşitliliği

Doğanın mucizesi olarak nitelendirilebilen arı ürünlerinin barlarla buluşması Waspco markası ile mümkün olmuştur.

Waspco markasının tüm ürünlerinin içeriğinde arı polenleri bulunur. Arıların beslenmelerinde büyük bir öneme sahip olan arı poleni protein kaynağı olarak kullanılır. Arı polenleri içerdiği karbonhidratlar, lifler, amino asitler, yağlar, fenolik bileşikler, mineraller ve vitaminler bakımından besin değeri yüksek gıdalardır.

Waspco Markası Ürün İçerikleri

Lezzet ve sağlığı birleştirmeye çalışan Waspco markası, zengin besin değerlerine sahip ürün içerikleri sayesinde tüketicinin hayatına değer katmayı amaçlar. Sağlıklı beslenmeye önem verenlere yönelik hazırlanan bu damak tadına hitap eden atıştırmalıklar, tüketiciye üstün bir ara öğün seçeneği sunar.

Her yaş grubuna uygun olan ve günün her saatinde tüketilebilen Waspco bar ürünleri doğal içeriğiyle tüketicilerin kalbini kazanır. Bu sağlıklı atıştırmalıklar tüketicilere hem lezzeti hem de zengin besin değerlerini sunan bir içerik kombinasyonuna sahiptir. Tüm dünyada arı poleni içeren tek bar markası Waspco’dur.

Waspco Kalite ve Güvencesi

Waspco bar ürünlerinde kullanılan arı poleni formülasyonu, dünya çapında tam gıda olarak adlandırılan tek besin bileşenidir. Arı poleninin içeriğinde 250'nin üzerinde yararlı besin bileşeni mevcuttur.

Waspco ürünleri glüten, koruyucu, katkı maddesi ve şeker içermez. Bu bakımdan tüm yaş gruplarının severek tüketebileceği lezzetli atıştırmalıklardır.

disclaimer İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemizden bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top